SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PUDZIANOWSKI ZAWIESZONY

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5864

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
norma, a raczej panie L.L., jak pewnie wiesz ja też jestem dobrze poinformowany. Zawieszenie MAriusza Pudzianowskiego niestety jest faktem, świadczy o tym pismo podpisane przez prezydenta światowej federacji Douglasa Edmundsa. Mariusz już je otrzymał, albo otrzyma na dniach.
Jest w tym całym zamieszaniu też dobra wiadomość dla MAriusza. Organizator zawodów Arnold Clasic zagroził IFSA zerwaniem kontraktu, jeśli w zawodach nie wystąpi Pudzianowski. Chodzi o pół miliona dolarów, więc jeśli Edmundsowi nie uda się go przekonać, to Mariusz pewnie w tych zawodach wystąpi. Ale tylko w tych, bo w żadnych innych organizowanych przez IFSA już nie będzie mógł. dotyczy to także Indywidualnych Mistrzostw Świata.

NOrma skąd masz informacje, że eliminacje w Gnieźnie to farsa? Byłeś? Jeśli nie to się nie wypowiadaj, bo się ośmieszasz. Wyglądały tak jak każde inne eliminacje w latach ubiegłych. Zawodnicy startowali w dwóch grupach, były cztery konkurencje. NIkt nie został oszukany, nie było żadnych protestów. A chyba gdyby ktoś został wykiwany, czy gdyby coś sie nie zgadzało, to chyba by protestował. Żaden z czterech sędziów takiego zgłoszenia nie otrzymał.

Swoje próby powtarzało dwóch zawodników. Jeden wycisanie na barki, gdyż w czasie wykonywania próby przesuwała mu się maszyna. Po dociążeniu i ustabilizowaniu konstrukcji zawodnik wykonał próbę jeszcze raz, notabene uzyskał taki sam wynik jak poprzednio.
Drugi przypadek dotyczył spaceru farmera - wykonując pierwszą próbę zawodnik potknął się o odstającą wykładzinę, przez co rozbujały mu się walizki. W drugiej próbie było już wszystko ok.

Jeden zawodnik powtarzał też zegar, ale poza konkurencją, dla sprawdzenia swoich możliwości.
Na eliminacjach było wielu ludzi udzielających się na sfd. Tych obiektywnych poproszę o komentarze. Jeśli coś było nie tak to dajcie znać, aby w przyszłości nie popełnić błędów.

Muszę przyznać, że przyjechało paru zawodników, z których może "coś" w przyszłości być.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Witam wszystkich...Pozwole sobie na poczatku odpowiedziec Fidelowi C.Nie wiem kim jestes ale masz dobre wiadomosci o to kim ja jestem.A teraz do rzeczy.Jesli chodzi o zawieszenie Mariusza to czy nadal wierzysz i smiesz twierdzic ze Mariusz bedzie zawieszony na dlugi okres czasu?Przeciez znow zaczynacie nastepną głupią farsę.Jedna zaczeliscie kilka tygodni temu twierdząc to i owo o strongmanie w Polsce.A co wyszlo???? Jesli chodzi o zawieszenie Mariusza to wiem,iz on od poczatku liczyl sie z tym ze bedzie zawieszony.Wiec nie napisales niczego nowego.Od spotkania w Warszawie kiedy to przy nas zdeklarował swoją postawę i niechęć do wszystkiego co wiąze sie z panami W.i B.Jesli chodzi o to jak dlugo miałby byc zawieszony to znow zapowiadam a jak dotąd sie nie mylilem iż to nastepna gra.Nikt w swiecie sportu zawodowego nie zawiesza takiego mistrza jakim jest Mariusz.Czy zdajesz sobie sprawe jak dużo pieniedzy straciliby panowie z IFSA gdyby mieli powiedziec sponsorom...Panowie,zawiesliliśmy Mariusza za to ze nie chcial wspolpracowac z panami W. i B ale nadal deklaruje chcęć współpracy z IFSA...To byłby jakis absurd.Poza tym w niedlugim czasie to życie pokaże po czyjej stronie jest siła a o nią tu chodzi!!!!! Hucznie zapowiadane 8 zawodow Golden Series na pewno sie nie odbedą w całej swej ramie! A dlaczego??? Gdyz w starej federacji nie pozostal zaden zawodnik z czołówki Polski.Jesli śmiesz twierdzic ze jest inaczej to prosze o konkretne nazwiska osob ktore zadeklarowały dalsza wspolprace w starej federacji. Teraz zobaczymy co bedziesz mial do powiedzenia.A IFSA ma sie przypatrywac i wyciągnie odpowiednie wnioski.To Ci znów gwarantuje....
Jesli chodzi o to jak bylo podczas eliminacji to...Wlasnie jeszcze raz zadzwonilem do jednego z uczestnikow zmagań i znow potwierdzil mi iż wynik wpisany w protokół zawodow nie odpowiadal rzeczywistosci!!!!Na pytanie dlaczego tak sie stalo padła odpowiedz iz..może sie ktos pomylił...dokonano odrecznej poprawki.Bez komentarza...Słowo farsa miało dotyczyc rzetelnosci sędziów a nie zawodnikow.Wielki szacunek dla kazdego kto zdecydował sie na ten krok.Każdy kto sprobowal jest Wielki!
Mimo wszystko zapraszam wszystkich chetnych na eliminacje do Olsztyna.Będą one prawdziwym sitem dla farsy i prawdzwej męskiej siły!Pozdrawiam...

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też nie wiem do czego były eliminacje ale napewno do zawodów strong man najważniejsze że mogli się tam sprawdzić zawodnicy a federacja zacznie pewnie się zajmować zawodami o radze międzynarodowej przecież to właśnie oni w tym roku organizują Mistrzostwa Świata Par więc o czym my tu pier....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
norma, jak to nie wiesz kim jestem? Przecież to chyba ty niedawno wymieniłeś mnie tu na tym forum z imienia i nazwiska. Nie wiem o jakim zawodniku mówisz, ale żaden z nich nie miał dostępu do protokołu sędziowskiego. Podaj nazwisko a ja sprawdze, czy faktycznie było coś poprawiane. Jeśli tak sprawe wyjaśnie i jeśli jest tak jak piszesz to uderze sie w pierś. Sędziowie nikogo nie faworyzowali, każdy miał takie same szanse. Jeśli nie chcesz podawać publicznie na forum jego danych to zadzwoń do mnie. Szymiec ma mój nr.tel.

Jeśli chodzi o drugą część twojej wypowiedzi, to troche mnie osłabiłeś. IFSA już nie raz zawieszała i dyskwalifikowała mistrzów świata i to o wiele bardziej utytułowanych zawodników niż MAriusz. Bill Kazmaier (trzykrotny mistrz świata) został zdyskwalifikowany za to co Mariusz, czyli za próbę przejęcia wpływów IFSA w USA i robienia zawodów na własną rękę. Taki sam powód dotyczy czterokrotnego mistrza świata Jona Palla Sigmarssona. Bezwzględna dyskwalifikacja bez oglądania się na konsekwencje. Czterokortny mistrz Europy Manfred Hoeberl też został zdyskwalifikowany za skumanie się z inną federacją. Jon Pall Sigmarsson (czterokrotny mistrz świata) wisiał pół roku.
TAkże, uwierz mi, że IFSA nie patrzy na to, że MAriusz jest dwukrotnym mistrzem świata. IFSA ma stałych sponsorów, którzy bazują na tym, że zawody stale są pokazywane w Eurosporcie i amerykańskiej stacji ESPN. Ci sponsorzy są z IFSA od wielu lat i czy Pudzian będzie startował czy też nie to nie ma dla nich większej różnicy.
A poza tym jest też druga strona medalu. Czy jeżeli dany zawodnik dominuje bezwględnie na świecie, wygrywa praktycznie każde zawody, to czy po pewnym czasie nie staje się to nudne? Może IFSA wychodzi też z tego założenia, że marketingowo lepiej będzie jak te zawody będą trochę bardziej urozmaicone. To oczywiście tylko moje dywagacje, ale taka sytuacja też jest możliwa.
Dobrze życze MAriuszowi bo chłopa lubie, ale wybrał tak jak wybrał i musi ponieść tego konsekwencje.
A IFSA nie zerwie kontraktów ze starą federacją, nie tylk dlatego, że ma pełne zaufanie do W i B. Trzech prezydentów IFSA z prezesami starej federacji łączą też potężne sprawy biznesowe, niekoniecznie związane ze strong manem. A wspólników nie wysadza się w powietrze.
Dopóki ten stan trwa, doputy nie przewiduję innego scenariusza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niestety nie mam już tel. do pana Jakubowskiego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 899 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6843
Jak jest ktos kto wygrywa wszystko i wszedzie jast w tym kraju bardzo lubiany i chca go ogladac. Najlepszy przyklad Adam Malysz, przegrywa czy ktos sie odsunal wygrywal czy ktos rezygnoawal bo to jest nudne hmmm nie wydaje mnie sie jesli wygrywa kazdy chce go ogladac.

--- If you are a feyenoord fan, surrender or you die -- AJAX AMSTERDAM NA ZAWSZE ---
------ Założyciel mafii Strong Man i zastęca szefa mafii ------
[][]----[][] STRONG MAN [][]----[][]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Zawsze lubilem dyskutowac z tym bardziej na tematy mnie dotyczace i te w ktorych moja wiedza jest dośc pełna.
Po pierwsze to nie ja zamiescilem Twoje nazwisko na forum.Jesli śmiesz twierdzić inaczej czekam na konkretny cytat i jakis dowod iż to byłem ja.Tak szczerze to dzis sie dowiedziałem z kim mam przyjemnośc.Tym bardziej sie CIESZE że rozmawiam z osoba przedstawiającą stanowisko panów W.i B.Tak na wstepie to pytam dlaczego nie ustosunkowałes sie do mojego artykułu "Pytania do Prezesow Strongman".MYśle ze powinieneś jako osoba kompetentna napisać choć to że moje pytania nie mają sensu i są wyssane z palca.MOże jeszcze to zrobisz.Czekam.
Jesli chodzi o osobę ktora czuje sie pokrzywdzona na zmaganiach w Gnieznie to masz możliwosc zdobycia mego telefonu a na pewno skontaktuje Cie z tym zawodnikiem.I wiedz że ja zawsze pisze prawde!!!!!!!!!!
Jeśli chodzi o Mariusza i i zawieszenie go to zadam dwa konkretne pytania.Jesli został zawieszony to dlaczego nie napisałes na jak dlugo i czym zostala spowodowana ta decyzja????!!!!!
Każda dyskwalifikacja ma swój termin czyli czas abstencji na arenach sportowych.Wiec dlaczego nie wyznaczono tego terminu.Czy może ktoś liczy na to że Mariusz zmięknie...NIEDOCZEKANIE WASZE. TO JEST TWARDY I CHARAKTERNY GOŚC.Poza tym prosiłbym o uzasadnienie w imieniu swoim a także wszystkich zainteresowanych jego losem o powód tej decyzji.Jeszcze jedno...
Dlaczego na stronie starej federacji NIE MA ŻADNEJ WZMIANKI NA TEN TEMAT???????????!!!!!!!!!!
DLACZEGO MARIUSZ DOWIADUJE SIE O TYM Z PRASY????????!!!!!!!! Przeciez to czysta kpina dla tego zawodnika.
Czy myślisz że inni sponsorzy nie beda tak twardzi jak Arni i ulegną wizji nie goszczenia u siebie MARIUSZA PUDZIANOWSKIEGO!!!????
Pamietaj o tym że Twoje przyklady mialy miejsce w dalekiej przeszlosci kiedy to strongman nie byl dyscyplina tak popularna jak teraz.Poza tym zaden strongman nie był tak popularny jak dziś Mariusz.Zaprzeczysz???
Przewiduje sie też dyskwalifikacje jako kare dla każdego zawodnika w kraju jesli wystąpi w corocznych zawodach Pucharu Polski organizowanego przez wieloletniego sponsora czyli Browary Warka i telewizje TVN (!!!!..)
Wiec pytam ....Czy Wy myślicie że zawodnicy to bezmyślne mięsniaki nie mający własnego zdania?Przeciez kazdy z nas wie co robi i dlaczego stanąl po stronie NOWEGO w tym sporcie.Każdy z nas podjął własną przemyślaną decyzje na podstawie konkretnych propozycji i pełnego planu przyszłosciowego.Każdy z nas jest kowalem swojego losu.Zaprzeczysz???
Jesli chodzi o Twoje dywagacje na temat tego czy ludziom znudził sie Mariusz jako wzór do naśladowania dla wszystkich tych którzy chcą go oglądać i podziwiac to napisze jedno...BEZ KOMENTARZA!
Jesli chodzi o prywatne powiązania miedzy znajomymi i kolegami to napisze iż ten temat właśnie przerabiamy w Polsce na co dzien przy okazji licznych newsów prasowych i telewizyjnych.ALE DLACZEGO MA NA TYM CIERPIEĆ STRONGMAN W POLSCE I NA SWIECIE?????!!!!!! Piszac o potężnych (myśle ze to słowo troszke przerasta niektorych ludzi..)sprawach bizesowych udowodniłeś ze to nie strongman jest głównym motorem napedowym postawy panow W. i B.Przeciez to jawny dowod na to że mieszanie wspólnych interesow nigdy nie wychodzi na dobre i zawsze niesie za sobą jakies problemy a dodatkowo rodzi pytania bez odpowiedzi.A co za tym idzie ...nieczyste intencje.Jako osoba odpowiedzialna za wizerunek nie powinienes wypowiadac takich słów...
I nadal Cie prosze o Twą wiedze na temat...JACY ZAWODNICY SĄ BRANI POD UWAGE PRZY NADCHODZĄCYM SEZONIE STAREJ FEDERACJI????Prosze o konkrety. Przeciez publicznosc ma prawo wiedziec kto bedzie sie zmagał i kto bedzie należal do pierwszej w POlsce zawodowej grupy strongmanow.
Czekam na odpowiedzi na moje pytania.MYsle ze beda one oficjalnym stanowiskiem nie tylko Twoim a także osob z Toba zwiazanych...
TYLKO PROSZE O KONKRETY.....

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Odpowiedź do postu p. Szymca

Oj jak to dobrze, że już nie masz mojego nr tel. Może w końcu skończą się różne dziwne i głuche telefony o każdej porze dnia i nocy.... A już chciałem zamawiać ochrone osobistą dla mnie i mojej rodziny
A tak poza tym, jak zdróweczko? Wszystko ok?
Słyszałem, że p. Szymiec senior, nadawałby się na przewodniczącego komisji śledczej:)

Norma
W tym miejscu i na tym forum przedstawiam stanowisko tylko i wyłącznie swoje własne, nikogo innego. Wychodze właśnie do pracki, wróce dzis późnym wieczorem. Postaram sie wtedy ustosunkowac do Twoich pytań. Ale jeszcze raz podkreslam bedzie to tylko i wyłącznie MOJE OSOBISTE stanowisko.
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 659
Jeszcze jedno w tym temacie.Raz jeszcze napisze i poproszę Cie byś zechciał łaskawie odpowiedzieć na choć kilka pytań z mojego postu.."Pytania do Prezesó Strongman"..Dziekuje...

...sila zostaje z Toba do konca zycia...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
czy bez stosowania dopingu można być jak Pudzianowski?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

STRONG MAN - SIŁACZE 2004

Następny temat

PZKFiTS

WHEY premium