SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowa firma BIOGENIX?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
co sadzicie o tej firmie jeszcze nie kupilem ani jednego produktu tej firmy bo nie wiem czy sa dobre ale zapowaiada sie ok nowe produkty co wy na to??
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie jest to jakaś rewelacyjna firma , ale nie jest droga i jakość tez nie najgorsza , narazie stosowałem białko Biogemixa i carbo i za ta cene jest dobrze smiało możesz kupować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
stosuje i stosowałem sporo już stuffu biogenixa... bardzo dobre produkty...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2191 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20949
Bardzo dobra firma a co najwazniejsze cenny sa rowne co do jakosci

===>...::: mafia-kafary-sfd-pl :::...<===
_____________________________

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
firma chwalona na forum.narazie zbiera dobre opinie

co wazne produkty tej firmy nie są drogie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
jezeli mowicie ze nienajgorsza to czyli sa lepsze :0 to jaka firma ma najlepsze produkty bez wzgedu na cene bo moge dac wiecej jezeli jest THE BEST
pozdro

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2222 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13128
Kazdy poleci Ci produkt, ktory testowal na sobie i "dobrze" na nim wyszedl, wiec nienastawiaj sie na tylko i wylacznie jedna firme .
Ja osobiście polecam TREC , OLIMP narazie jedynie produkty tych firm testowalem na sobie
(choc niewatpie : bedzie ich wiecej)

26 weeker...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 10337 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56955
no w sumie racja ale napewno sa weterani co kupowali produkty z wielu firm jak ja np :) tylko chce wysluchac opini innych kiedys dla mnei sitec byl n1 ale teraz sie wszystko zmienia jakosc produktow i ceny

Macieja
MY FOTO http://www.sfd.pl/temat208080/ i strona 4

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesz nie ma takiej firmy dla mnie przynajmniej która akurat wszystkie produkty były by the best. Kazda firma ma swoje super produkty i te których mogła by sie wstydzić zalezy co chcesz mieć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
j/w
nie ma firmy która ma wszystko super
są firmy,które mają tylko dobrea gainery,białka,itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 44 Napisanych postów 2585 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17421
no dokladnie kazda firma ma co innego dobre. Jednej sie oplaca wziasc to z innego co innego. Musisz podac konkretnie o co ci chodzi wtedy mozna cos polecic.

!-=PEACE, LOVE & TOLERANCE=- !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odżywki dla średniaków

Następny temat

creafusion, cell pump a moze monohydrat

WHEY premium