SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Mostek, co dej na masie? Meta+enan+boldenon+wino

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5003

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 59 Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1522
1. WIEK: 22
2. WAGA: 82
3. WZROST: 178
4. WYMIARY: 
-biceps: 39
-klatka: 115
-udo: 60
-talia: 80 (o ile dobrze pamiętam)
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata
6. DIETA: 
-białko: 2.5g/kg
-węglowodany: 7g/kg
-tłuszcz: 1,5g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: prolo, omka + deka, meta + omka + deca
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: od miesiąca na mostku 250mg omki ew
11. POZIOM BF%: 10.7
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chudnięcia
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii): ---
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: nie robię max
-martwy ciąg: nie robię max
-przysiad: nie robię max

Witam, obecnie jestem w 4-5 tyg. mostku (250mg omki ew.) po swoim 3 cyklu:
1-6 metka 30 mg e
1-14 deka 400 mg week 
1-6 omka 250 mg e5d
7-16 omka 500 mg ew
5000iu co 5 tyg. w jednym strzale, do tego tab. exe

I teraz pytanie, chcę dalej masy i zaplanowałem dalej taki cykl, czy dawki i czas na danym środku będzie ok?
1-6 meta 30mg ed
1-6 enan 375mg ew
1-20 boldenon 750mg ew
6-22 enan 625mg ew
17-25 wino 40mg ed

Badania na prolke i E2 cały czas i trzymanie w widełkach, E2 lekko wyżej. Czy taki cykl się nada?

Sprawdź ile masz % tłuszczu?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ronie220 Moderator
Ekspert
Szacuny 3279 Napisanych postów 42252 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 326171
Witam

Mostek to mała przerwa w cyklu podczas której najczęściej stosujemy HCG.

HCG (Gonadotrophinum chorionicum) jest środkiem imitującym wytwarzane przez podwzgórze i przysadkę hormony gonadotropowe odpowiedzialne za stymulacje jąder do produkcji Testosteronu – bardzo szeroko stosowany w medycynie.

W kulturystyce środek ten ma zastosowanie przede wszystkim podczas długich cykli, podczas których wysoki poziom androgenów hamuje pracę jąder, co może doprowadzić do ich zmniejszenia/kurczenia się. Podczas długiej sesji nie zabezpieczonej HCG może wystąpić atrofia jąder co może z kolei doprowadzić nawet do bezpłodności.

Środek ten bardzo szybko staje się aktywny – już po kilku godzinach stymuluje jądra do pracy a ogólny czas działania (stymulacji jąder) to okres do 5’ciu dni przy jednej iniekcji – wtedy można zaobserwować 200-300% zwiększenie poziomu wytwarzania naturalnego Testosteronu.

Jeśłi zaś chodzi o same pytanie to Twój cykl wygląda całkiem sensownie. W celu poznania działania poszczególnych środków zapraszam na naszą witrynę:

http://doping.pl/

Pozdrawiam

Trener personalny Lotar Hryniewicz (kontakt fb lub pw)
Nowy blog:

http://www.sfd.pl/[BLOG]_Wojo_zmc_i_Ronie220_rywalizacja_i_wzajemny_doping-t1157467.html 

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15834 Napisanych postów 238174 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1187381
tak , wygląda całkiem sensownie
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1414 Napisanych postów 5801 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71516
Cykl sie nada ale bolda bym cignal jak najdluzej. Dawki troche duze. Bolda bym dal 600mg albo rowno z testem,
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Zawsze test był 0,5g więc teraz po mostku trochę w górę trzeba dać, żeby cokolwiek ruszyło. Co do bolda to sugerowałem się opiniami ludzi, którzy niejednokrotnie mówili że +600 tylko się opłaca. Dzięki pany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 15834 Napisanych postów 238174 Wiek 42 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1187381
dawki wydaja się dobrze dobrane
1

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1414 Napisanych postów 5801 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 71516
Mnie 600 robilo ok, 900 sidy za mocne mialem jakis taki sie czulem nafaszerowany z reszta nie sa to jakies wielkie roznice.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Ostatnie pytanie, zawsze po 4 tyg mety zgaga i chęć wymiotów nie dawała mi spokoju, o apetycie nie wspomnę. Gdzieś na tym forum był ciekawy temat o zapobieganiu takiemu stanu rzeczy. Nie mam do końca miesiąca dostępu do pc. Ktoś z łaski swojej mógłby link wrzucić, byłbym wdzięczny :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Już znalazłem ale dzięki. Tego bolda dam równo z testem to akurat flakon na miesiąc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 617 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44458
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 383 Napisanych postów 617 Wiek 36 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 44458
wilk95
Ostatnie pytanie, zawsze po 4 tyg mety zgaga i chęć wymiotów nie dawała mi spokoju, o apetycie nie wspomnę. Gdzieś na tym forum był ciekawy temat o zapobieganiu takiemu stanu rzeczy. Nie mam do końca miesiąca dostępu do pc. Ktoś z łaski swojej mógłby link wrzucić, byłbym wdzięczny :)

najlepiej odstawic orale i odpuscic niz tlumic skutki innymi lekami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Pociągnę tę metę te 4 tyg. póki nic nie czuć i jak zgaga da znać to odłożę i podbije testa. Powinno być dobrze
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Real czy fake enan iran partia 049 ????