SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mix

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2767

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3004
Czesc.
Bije Suste 300mg e4d . Poszly juz 4 strzaly i jutro jest poczatek 3 tygodnia . Nie czuje podniesionego libido, pompy na treninach tak samo nie ma, doslownie NIC. Jeszcze jeszcze szansa ze cos poczuje czy juz dac sobie spokoj?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3004
GWookie: Gdybym mi tak szlo kilka kilo przez miesiac na diecie to bym nawet soku nie ruszal :) .
highpriest : Nawet jakby dieta byla ch**owa a nie wiem tez jak mozna robic trening ch**owy ale dobra ;) to by cos szlo jest paru amatorow co teraz tez cos biora , chlopaki bez diety " wp*****lam wszystko co sie da " ha no i jakos puchnal chlopaczki.
Moja Dieta jak dieta
6 posilkow
w odstepach 2,5-3h
kazdy posilek to 100g ryzu + miecho , serki wiejskie , jaja ,czasem ryba , czy cos od mamy :D z rana musli wole niz ten ryz , no i na noc wiadomo twarog sam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
nie dalej jak tydzień temu był identyczny temat, szukaj zanim zapytasz!zbadaj poziom testa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
w 3 tyg już powinieneś czuć dobrze mixa,jakiej firmy wbijasz?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21772 Napisanych postów 71319 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575898
Po ty okresie i tej dawce już powinieneś czuć działanie...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3004
Firma Pmp , Jutro piatego wale , ale chyba dzis przybije i przyspiesze bo znowu czekac i okaze sie wałek ale dziwne bo czytalem to kazdy czul juz czul cos pod koniec 2 tyg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 696 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7060
ja czułem mixa z pmp po około 2-3 tygodniach, tak więc poczekaj spokojnie i nie podwyższaj dawki ( waidomo, nie siedzi tam 300 mg. ).Brałem w podobnych ilościach do Ciebie. Dla przykładu koleżka ,z którym ćwicze po pierwszej butli zrobił sporo kg.,a przy nastepnej waga ciągle stała ( ilości mia takie same bez podbijania,a dieta była dopięta, choć może właśnie powinien podbic kaloryczność przy wroście wagi to był problem, na który nie zwróciliśmy uwagi )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3004
No bede musial jeszcze poczekac chwile ale z dwa shoty jeszcze i jak nic to odkladam to .;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 870 Napisanych postów 15000 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261490
Idz do pierwszego lepszego labu i zbadaj tesstossteron całkowity. Przy dawce jaka stosujesz gorna granica normy powinna byc przekroczona cztero lub nawet pieciokrotnie

P E R F E C T B E A S T

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3004
Gibon tylko wlasnie nie wiem czy jest sens bo aby na darmo pojde a i tak okaze sie to wyj**ka to nie lpeiej poczekac jeszcze z tydzien i jak nic to juz odstawic to?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1438 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 41636
jak ci szkoda 30zl na badania to sobie odpuść doping

Świnie do koryta ...

CBR 600 F4i

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3004
Nie szkoda mi, a ile bym czekal na wynik do jakeigo lekarza z tym ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

METANABOL 1 CYKL

Następny temat

Karpiu gratuluje :)

WHEY premium