SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol - Problem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1983

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
Witam zamierzam teraz brać metanabol 100 tabletek, ale mam problem bo kiedyś 5 lat temu miałem operacje na zerwane ściegno achillesa no i od tamtej porty nie miałem problemu, trenuje na siłowni, biegam niekiedy, na mma chodziłem i słyszałem , ze jak wezme mete to mogą mi się scięgna zerwać czy to prawda i co tym myślicie ?


bo na ogół nie kiedy mnie stawy bolą w stopie, ale to normalne jak miałem 2 operacje.

To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już aż tak groźne.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
coś ty miał razaka 70 tabs po 5 mg trzymał diete zrobił 8kg dobrej masy i siły dużo
zrobił odblok dalej trzymał miche i nie mial praktycznie spadków i siła też została
tyle że to jego 1 cykl był na koksach

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 584 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23321
Głupot Ci nagadali
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
to czyli nie ma obaw, że przerwie mi się przy szybkim przyrosie masy ?

To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już aż tak groźne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
też mi się wydaje że to nieprawda
prędzej ścięgna ci się zerwać mogą od dużych obciążeń na treningu

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
No a ja nogi a szczególnie łydki robię lajtowo bo wiem, że miałem kłopoty z tymi scięgnami :).I długa u dobra rozgrzewka :)

To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już aż tak groźne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
od 100tabsów metki to za dużej masy nie zrobisz...a po drugie 100tabsów to tak ni w dupe ni w ogóra
1-4 30mg ed daje jakies 168tab o ile pamietam

On-> od 20.02.2011...in progress

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 37 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 262
no ok :) nie zależy mi na jakieś bomba masie bo już "Podstawy" mam :).

To, co znane, przestaje być koszmarem. To, z czym umie się walczyć, nie jest już aż tak groźne.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 405 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4083
niektórzy robią cykl z 70 tabs i mają dobre efekty:)
mój kolega na 70 tabs mety zrobił 8kg dobrej jakości masy i dużo siły;d
oczywiście z dietą i odżywka na mase;p

Gdyby kózka koksowała to by 200 wyciskała

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 249 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2569
nic więcej w temacie

On-> od 20.02.2011...in progress

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 800 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15580
czemu nic więcej w temacie ? Pewnie miał tabletki 10mg, bo patrząc co napisałeś miałeś raczej na myśli tabletki po 5mg.

manipulowanie węglami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1837 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7500
tak tak tak. 70tab mety i dobra jakościowa masa
Po prostu go spompowało i już.

------------------------------
Trening to nie fszystko ale fszystko bez treningu to ch** !

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kruszący się clom z anfarmu

Następny temat

jaki cykl moze test enanat??

WHEY premium