SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2335

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Jesli biorę dziennie 30mg , to 1 osłonka essentiale forte na jedna tabse mety (10mg) wystarczy czy brać 2 osłonki na porcje mety ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Psychika płata Ci figla, często to się zdarza. Więc nie irytuj się tak bo sam tylko się nakręcasz. Wiadomo, że tylko Ty będziesz coś widział bo tylko Ty skupiasz całą swoją uwagę na tym.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Wystarczy stosunek 1:1.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699698
Bierzesz wg zaleceń . Czyli 2kaps x3dziennie


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-04-26 21:00:32
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663
setki tysięcy tematów z tym metanabolem było już wałkowane łajdaki wy ;)

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 73 Napisanych postów 250 Wiek 34 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2685
Tak szczerze te oslonki podczas cyklu to daja tyle co nic Dobre przy ciezkim obiedzie u Ciotki ,a nie w przypadku metki np

Lepiej jakis probiotyk + ocet jablkowy + nac ,a ew po cyklu cos lepszego jak Heparegen
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Nie chce znowu robic kolejnego tematu i zaśmiecać, to normalne ze czuje swędzenie na klatce? Na całej klatce, nie tylko na sutkach. Zjadłem dopiero 20 tabsow, jest to 2 cykl.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 211 Wiek 40 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 3859
może to nie jest od mety te swędzenie a to poprostu zbieg okoliczności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Cos wiecej napisz. Kiedy pojawilo sie swedzenie? juz w pierwszym dniu mety? czy dopiero teraz po 7 dniach? zaczerwienione, wysypka jakas? a moze tez byc tak jak wyzej wspomniane iz to zbieg okicznosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Nie mam żadnego zaczerwienienia, miałem wrazenie lekkiego swędzenia na klatce już dzień przez tym jak zacząłem brać mete, a zaczęłem ja brać tydzień temu, od 1 ms lecę na test enan (ml co 5 dni). Ogolnie klatka się w ogóle nie zmieniła, nie mam grudek pod sutkami czy cos.. Lekarz powiedział ze mam zrobic sobie ekg i badania na tarczyce (usg i hormony ) ekg wyszło spoko, badania na tarczyce jutro, czy test i meta może jakoś podwyższyć te hormony? Wynik pokaże dobry, czy może byc zawyżony lub zaniżony przez środki które biorę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 65 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 724
Dodaje jeszcze ankietę
1. WIEK: 21
2. WAGA: 85
3. WZROST: 185
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 115
-udo: 68
-talia: 88
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2 lata systematyczne, poprzednie to było chodzenie w kratkę
6. DIETA: 3200
-białko: 180
-węgle ok. 340
-tłuszcze około 100
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: rok temu solo meta 100 tabs
8. TRENING: Push pull 5x
9. CEL CYKLU- miałem zamir dobrze się zmasować tak do 90-95kg
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: rok temu około
11. POZIOM BF%: Cos w granicach 15%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ekto/endo, nie mam problemów żeby przytyc
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: -
15. PPM (podstawowa przemiana materii): -
16. WYNIKI SIŁOWE: -
-klata: 120
-martwy ciąg: 150
-przysiad: 135

Chciałbym dodać ze jestem alergikiem, mam alergie na pyłki, sierść, pszenice i ogolnie zboża, kurz i inne... Ale nigdy nie miałem swędzenie skory, zawsze piekły mnie oczy i musiałem je przecierać (łzawiły mi), kichalem i Milem katar, zawsze w porze letniej, nie wiem czy to w czyms pomoże, ale myśle ze warto napisac...


Zmieniony przez - wojtek2703 w dniu 2017-04-28 16:01:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364426 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669096
nie będą miały wpływu na tarczycę
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Aromasin,letrozol,arimidex

Następny temat

rozstępy co zrobić

WHEY premium