SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metanabol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2888

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Witam, sprawa wyglada tak, ze pracuje w godzinach nocnych i tu nasuwa sie pytanie.. (jesli bralem mietka o 12,17,22) - to czy w pracy o 4 moge lyknac? Czy to bd za duzo ? Kazda tabletka liczy sobie 10mg srodka. TO moj pierwszy cykl, i prosze nie spamowac,ze nalezalo zaczac od diety/odzywek - dziekuje.

Ps. chce wziac 100tabletek.

Zmieniony przez - stereo94 w dniu 2015-02-09 20:05:54
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 95 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 884
Wg mnie to łamiesz regulamin i powinni Ci zamknąc temat. Raczej nie ma tutaj nikogo kto zjadł na raz całą paczkę mety, więc nie wiem czego oczekujesz. A skoro wybrałes "odpowiednie" studia to powinieneś w lieteraturze naukowej szukac odpowiedzi.

W moich żyłach to płynie White Flood, a nie jakieś tam dziadostwo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
zacznij od ankiety jak wszyscy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
1. WIEK: 21
2. WAGA: 74kg
3. WZROST: 180cm
4. WYMIARY:
-biceps:35
-klatka:105
-udo:?
-talia:?(waski)
5. STAŻ NA SIŁOWNI:8msc
6. DIETA:
(duzo wegli, oraz bialka)
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:zadne.
8. TRENING: 3x tyg,po 1h.


Nie besztaj mnie,za moj staz, wiem co robie, i jak ryzykuje siegajac po sterydy, ale naprawde malo mnie insteresuje moje zdrowie.


9. CEL CYKLU: MASA!
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:18
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):Eko
13. STAN ZDROWIA: OK! (malo pije, okazyjnie 'cpam'
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:BRak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata:75kg
-martwy ciąg:65kg
-przysiad: 55kg

Zmieniony przez - stereo94 w dniu 2015-02-10 16:08:35

Zmieniony przez - stereo94 w dniu 2015-02-10 16:08:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
kolego tutaj nie chodzi o besztanie kogos,ale jak piszesz ze nie interesuje cię twoje zdrowie to cos nie tak

metanabol cię nie zabije tylko musisz zrozumieć jeden podstawowy fakt ze brakuje ci diety jesz za mało skoro waga stoi w miejscu/nie rosnie masz za mało kcal w diecie lub być może jakies problemy zdrowotne( np. tarczyca)

bez dodatniego bilansu kcal to nawet jak wbijesz 2 tony koksu to poza zatrzymaniem wody która spadnie od razu po odstawienia saa wrócisz do punktu wyjścia.

Napisz co zjadłeś wczoraj w ciągu dnia/nocy to co zjadłeś zaraz podliczymy kcal na szybko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Po pracy o 7 zjadlem 3 jajka i poszedlem w kime. Pobudka o 12, i sniadanie z 5 jaj, o 15 ryz z kurakiem o 16 kluski, o ok 19 jadlem na miescie rowniez jakis ryz... o 21 przed wyjazdem do pracy kanapeczki z szprotem. W pracy kanapki z gulszem a na przerwie ryz... kalorie ida.ale w brzuch. Licze po koksie zlapie choc troche masy miesniowej nie tluszczowej jak poprzednio
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
warto by policzyć kcal i jaki jest rozkład b/t/w jedzenie to 90% sukcesu w tym sporcie,saa mają połamać przełamac stagancję i od razu ci napisze że metka nic ci nie da poza kolejnymi ew centymetrami w pasie.Skoro jesz np. za mało białka skąd organizm ma brać aminokwasy do budowy mięśnia??a ty nie wiesz ile jesz.zacznij od diety a zobaczysz jak wszystko ruszy.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Dokladnie jw...kalorie to masz jakies napewno,ale czy odpowiednio duza ilosc?nie wiesz bo nie znasz zapotrzebowania swojego i moze nie jestes na plus z kaloriami i wtedy nawet meta nic nie da bo z czego ma byc ta masa?bialka tak samo malo moze byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 7497 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 122808
40mg to za duzo na pierwszy cykl. Daj 20mg - spokojnie wystarczy, skutki uboczne mniejsze.

"Ty mi tu chłopczyku nie rób reklamy, bo w marketingu nie siedzisz tak głęboko jak w mięśniach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Okej wezme sie za diete, moge skorzytac z jakiegos gotowca ? . Jem 30mg nie 40. Ps.mam pytanie czysto naukowe (bron boze nie chce sie zabic) - czym by sie skonczylo zjdedzenie 50tabletek x 10mg ? Strasznie mnie to interesuje. ( nie nie chce sie zabic poprostu ciekawi mnie to)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 22 Wiek 31 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 239
Jeszcze jedno... gdzie znajde jakis program do oblicze ia zapotrzebowania kcla? - sry za bledy i chu... skladnie. Pisze z tabletu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94909 Napisanych postów 364908 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670422
http://potreningu.pl/calculators 

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tajemnice dopingu w Rosji

Następny temat

po cyklu

WHEY premium