SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Mam Pytanie

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1324

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 204
Siema Chodzi Mi o to ze jak koleszka zrobil mi po 1 szocie w 1 bark i w 2 to jeden bark jest normalny a drugi mi za***iscie spochl chodzi mi o glowe srodkowa barku mija 8 dzien i dalej jest spochniety czy to dobrze ? moze byc cos takiego ze olej(decka) nie rozprowadzila sie tylko zostala w miesniu jest cos takiego mozliwe ? Z Gory Dzieki chlopaki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
jakbyś skorzystał z wyszukiwarki to byś wiedział...

ale nudzi mi sie wiec powody ewentualne:
- za szybko wtłoczył substancje
- za dużo było substancji
- był to olej zanieczyszczony i masz zapalenie
- pechowo trafił iglą w czuły punkt
- dostał sie jakis syf i masz infekcje


pozatym za mało opisałeś.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3454 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33518
ja miałem to co opisałeś, ale przez 3 dni

"..im Bewußtsein der Verantwortung vor Gott oder vor dem eigenen Gewissen.."

robie formę na euro 2012
potrzebujesz pomocy - pisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 204
Czyli Co Zle Mi Zrobil Szota ? Wychodzi Na To Ze Szot Sie Nie Przyjol ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6982
No ciulowo Ci zrobił strzała, poczekaj jeszcze chwile i zejdzie i nastepnym razem niech Ci strzała robi ktos kto potrafi. Pzdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Zastrzyki domiesniowe robi sie w uda lub posladki,
bol tego typu sie zdarza, wez aspiryne przez kilka dni.

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6982
"Zastrzyki domiesniowe robi sie w uda lub posladki"
troszke dziwne to zdanie
Moja odp: Zastrzyki domięśniowe robi się głęboko domięśniowo (do mięśnia) a nie np podskórnie. a co do miejsca to wiadomo że pośladki i uda najlepsze bo te miejsca mogą przyjąć najwiecej soku, ale można też bić w inne miejsca oczywiście jeśli ktoś ma mięsień np w klatke, łydke, bark, triceps bo jeśli ktoś ma 30 w rece to raczej w trica taki osobnik bił nie będzie, bo dobije co najwyżej do kości ale wiadomo ze ktos z takimi wymiarami za takie sprzęty się brać nie powinien, to tak żeby było jasne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miczelx ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 907 Napisanych postów 35146 Wiek 84 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 814700
Mimo tego co mowisz, ja jestem zdania ze uda i poslady to jedyne sensowne miejsca, chociazby jako asekuracja przed sytuacja autora topicu, chyba kazdy sie zgodzi ze lepiej odczowac jakis dyskomfort w miesniu posladkowym niz naramiennym.
Pisze o tym o czym uczono mnie w szkole, jezeli mowimy o ksiazkowej poprawnej iniekcji inne miesnie pozat tymi o ktorym pisalem nie wchodza w gre

BO LEPIEJ BYSMY STOJAC UMIERALI NIZ MAMY KLECZAC NA KOLANACH ZYC!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 93 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6982
No zgadzam się jak najbardziej, że te miejsca, które wymieniłeś są najbardziej sensowne i tez tak uwazam
A jeśli chodzi o szkołę to uczono iniekcje wykonywac w pośladek udo i bark
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 204
Ok Panowie Ale Chodzi mi O To Czy Ten Olej Sie Rozprowadzil i weszedl czy on pozostal w miesniu ?Mam Sie Tym Przejmowac Czy nie ? Bo Powiem Wam Ze Elegancko Ten Bareczek Teraz Wyglada Ale Chodzi mi czy przyjol sie ten szot?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Sustanon efekty

Następny temat

Cykl na Propie z AXIO + ... ?

WHEY premium