SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

LIBIDO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1699

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
1. WIEK: 23
2. WAGA: 85
3. WZROST: 175
4. WYMIARY:
-biceps: 42
-klatka:
-udo:
-talia: 82
5. STAŻ NA SIŁOWNI:
6. DIETA:
-białko: 2-3g
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: byl tren wczesniej I od tego zaczely sie problemy, potem lecialo 500 testa I meta, teraz 750 testa
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA:
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: nie robie
-martwy ciąg: 1x200
-przysiad: nie robie

PYTANIE:

Czesc, mam problem z libido lecial pare miechow temu tren I od tego sie zaczelo, lecialem 500 testa I 30mg mety I pod koniec cyklu wreszcie dostalem dostinex, co tydzien pol tab bralem przez 3tyg I bo prolaktyne mialem troche poza skala I I juz w 2 tygodniu libido mi wrocilo I bylo max tak jak kiedys. no I podbilem po mecie testa na 750 tydzien dwa bylo ok I znowu libido siadlo, test podbil estro I estro wybilo troche porlke? Dobrze mysle?
Przedwczoraj wrzucilem cala tab dostinexu, I dzis rano cala tab symexu, co robic czekac I sie poprawi? Dodam ze na badaniach estro tez bylo b wysoko, co radzicie?

Zmieniony przez - RedForman w dniu 24/10/2014 09:15:02

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Dzieki redha za odpowiedz, widze ze podobna sytuacja, to moj pierwszt raz na 750 testa, no wlasnie przeszedlem wczoraj na 3x 150mg propa week, I zobaczymy, hcg wlasnie mi wypada wbic za kilka dni wiec moze I dzis wbije. Provi tez mam pod reka zobacze co po tym hcg. No dokladnie tak jak mowisz stresuje sie tym strasznie, tez mam laske itd. I to tez moze miec wielki wplyw. Pozdro potem dam znac co I jak

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Wyniki badań może wrzuć. Ale stawiałbym na to wywalone estro.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Badania byly robione jak skonczylem tren I to bylo jakis czas temu, I dopiero niedawno dostalem dostinex I to pomoglo. Ale teraz samego testa podbilem I znowu lipa. Nie wiedzialem ze od za duzego estro libido siada myslalem ze to tylko od prolki, dzis ide na badania ale wyniki bede mial za tydzien(w uk jestem I tyle tu akurat musze czekac) chyba bede dalej zbijal estro I zobaczymy?

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Viagre czasami zarzucam zeby nie bylo dymu ale ile mozna tego jesc

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
ja bym się wstrzymał do badań,estro jak zbijesz za nisko też bedzie kaplica

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Tydzien na wyniki czekac I potem dopiero cos robic to mi serce od viagry stanie

Jedyne co zmienilem od czasu jak bylo libido ok to podbilem testa z 500 na 750. I po 2tyg zrobil sie problem.

Zmieniony przez - RedForman w dniu 24/10/2014 09:54:15

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rkarpinski Natural SFD Team
Ekspert
Szacuny 1596 Napisanych postów 56736 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 264393
Ważne żeby prócz serca coś jeszcze stawało. Nie wiem czy jest sens dawać profilaktycznie exe.

Doświadczenia wszystkich kulturystów są podobne
Ludzie się na nich gapią, wytykają palcami
Są jak wybryki natury ale nie mają cyrkowego namiotu aby się w nim skryć.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
No dzis rano juz polecialo. Takze odwrocic tego nie moge.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670401
to po co się pytasz?jak i tak robisz wszystko po swojemu? jak bym siedział poza pl i nie miał mozliwości robienia badań w zyciu nie ruszął bym takich środkó tylko robił cykle na teście i wiedział bym na czym stoje.a tak to brniesz w impotencje i problemy wieksze,robisz bajzel w hormonach straszny.Potem nawet jak wyrównasz do widełek to wiem z doświadczenia że organizm do siebie moze wracac nawet i latami!!!!!!!
wasza sprawa,ale tak podchodzić do swojego zdrowia i organizmu to porażka.Impotencja w tak młodym wieku i to na bombie ja 20 lat na saa w zyciu nie miałem z niczym problemów,ale trzeba panowie robić wszystko z głową! a nie na oko.zdrowia.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
Odpisalem w spamie, przeciez nie napisalem ze nie robie badan, przed i po trenie byl, no I po trenie prolka wywalona byla, zbilem dostinexem, libido wrocilo bylo ok, podbilem testa z 500 na 750. I znowu lipa.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 2246 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35386
I stanac stanie ale to nie jest to samo co bylo. Znowu cos sie spieprzylo. I nie ciagnie mnie do tego w ogole.

O jedna osobe mniej na ziemi? A jakiez to ma znaczenie?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

t3 protokół dieta trening prosze o pomoc

Następny temat

Proszę o pomoc przy ustaleniu cyklu!

WHEY premium