SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Infekcyjne zapalenie osierdzia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 952

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 446 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9148
Witam
Mam problem. 2 tygodnie temu złapała mnie grypa, przeleżałem tydzień w domu, a nastepnie "odkryłem", że nie mogę chodzić bo za szybko się męczę, więc udałem się do szpitala.
Rozpoznanie:
Infekcyjne zapalenie osierdzia
Infekcja wirusowa ze wzrostem CPK

czyli powikłania po grypie. Przeleżałem następny tydzień w szpitalu biorąc antybiotyki które mam brać jeszcze 2 tygodnie.
Zalecenia lekarskie:
W najbliższym okresie oszczędzający tryb życia, unikanie przeziębień i nie przyjmowanie leków niezaleconych przez lekarza (tydzień przed atakiem choroby skończyłem cykl HP+mono i dodatkowo flex)

Dopiero za tydzień idę na kontrolę i dopiero wtedy wypytam się o wszystko lekarza, a nie chce mi się czekać więc może ktoś z was się spotkał z "tym czymś"?

Pyt 1. Jeśli szybko wykryli u mnie te zapalenie i CPK się zmniejsza to przez jaki okres czasu nie będę mógł chodzić na siłownię i grać w kosza?
Pyt 2. Co z używkami? Alkoholem i papierosami (bierne np. na dyskotekach)
Pyt 3. Czy marihuana może mi zaszkodzić?

Co wypijesz to wypocisz
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ospa - pomocy :(!!

Następny temat

Możliwa hiperwitaminoza???

WHEY premium