SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

IZOTEK ,MĘŻCZYZNA 16 LAT, 2X20mg !!

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1642

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Witam , mam 16 lat i moim problem jest trądzik cystowo-guzkowy z którym borykam się już 4 lata i nie mogę tego wyleczyć . Byłem już u 4 dermatologów i faszerowali mnie antybiotykami i maściami , które tylko na chwile poprawiały wygląd mojej twarzy a po odstawieniu leków wszystko wracało. Nic mi nie pomagało, dlatego też zmieniłem dermatologa , który przepisał mi izotek (doustna izotretynoina). Oczywiście lekarz powiedział mi o wszystkich skutkach ubocznych , dał ulotkę i kazał się zastanowić, ale co tu jest do zastanawiania skoro nic innego już mi nie pomoże. Zrobiłem wszystkie badania wątroby,krwi i wszystko wyszło bardzo dobrze. Odrazu dodam , że kurację zacząłem 1 lutego 2013r , i trwa ona już 48 dni. Pierwsze dni kuracji nic się nie działo , dopiero po 10 dniu strasznie wyschły mi wargi i kąciki ust aż skura z nich całkowicie odchodziła. Po 10 dniu zaczeły wyskakiwać pryszcze , taki mały wysyp . Później wszystko się unormowało , lecz mam problem z wielkimi cystami , które wyskakują mi od około 30 dnia kuracji , są wszedzie na policzkach, szyji, plecach i ramionach . Strasznie bolą i nie wiem czy to minie w trakcie kuracji !? Trzeba z tym iść do chirurga bo następna wizytę u dermatologa mam dopiero 10 maja. Nie wiem co z tym robić i czy ktoś tez miał podobny problem do mojego . Dodam ze te cysty (niektóre) są wielkie , niektóre mają średnice nawet 1cm. Wiem , że nie można tego wyciskać i dotykać bo się rozniesie po całym ciele . A tak podsumowując będę tu prowadził dziennik z mojej kuracji izotekiem do końca (dermatolog powiedziała że kuracje będziemy prowadzić 6-7 miesięcy , żeby nie było nawrotów i blizn . Widzę mała poprawę bo łojotok już jest zachamowany , jeszcze gdzie nie gdzie czasem wyskoczy biały mały syf , ale to nic w porównaniu do tych cyst .
Więc od jutra będę opisywał tutaj każdy dzień ( sory , że tak późno zakładam dziennik ale wcześniej jakoś mi się niechiało) , myślę , że pomogę też paru osobom , wrazie czego podaje moje gg - 13230446 jeśli ktoś ma jakieś pytania , po prostu pisać!!!
No to od jutra zaczynam ! (48 dzień jutro)
Życzę gładkości i wytrwałości!
Bless! :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7
Sory ale pomyliłem się , kurację zacząłem 01.03.13R :D:D:D
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybicie,złamanie czy coś innego?

Następny temat

Ból uda i łydki

WHEY premium