SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

HGH

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2347

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
Witam.
Chciałbym zacząć cykl z hgh(syntetyczny oczywiście). Dużo o tym czytałem na temat hgh, jednak potrzebuję konkretnej rady fachowców, akurat w moim przypadku. Głównie chodzi mi o rospisanie cyklu(dzienna dawka, jak długo ma trwać kuracja), no i oczywiście czy warto bo to jest najważniejsze. Jeszcze chciałbym się dowiedzieć w jakich granicach waha się cena na czarnym rynku. Z lekarzem także będę się konsultował, ale najpierw chciałem spytać o radę na forum. Głównym celem jest wzrost, żeby podskoczyć jeszcze te kilka cm.

Sztuki walki trenuję od dziecka(kyokushin), na siłowni około 3 latach. Aktualnie ważę 70kg, jednak moja waga cały czas się zmienia ważyłem 74kg, ale musiałem zbić do zawodów, żeby zejść kategorię niżej. Nie mam problemów z nabieraniem wagi tak samo jak ze zbiciem. Mój wzrost 170cm, rodziców nie mam wysokich jednak tato jest wyższy ode mnie o kilka cm.
Jeżeli będą potrzebne jeszcze jakieś informację to podam.
Z góry dziękuję,
McW.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
wg mnie nie ma szans na wzrost po kuracji hgh w Twoim przypadku.
wnioskuje ze masz ok 20 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 54 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 393
wzrost trwa ( choć już w małym stopniu ) do 24 roku życia jeśli masz więcej to już nie urośniesz, co najwyżej nabierzesz dobrej jakościowo masy mięśniowej ale to też zależne od ilości przyjmowanego środka

siłownia moje życie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i od grubosci portfela.
bo takie kuracje sa dosc kosztowne. z tego co pamietam to pare tysiaczkow trzeba miec...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 93
wiek prawie 18 lat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rodzice jakiego sa wzrostu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 343 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 2224
napisał że ojciec troszke wyższy od niego...

niestety gra nie warta świeczki... chyba że rodzice srają pieniędzmi i są w stanie wydawać po kilka tys miesięcznie na dobre hgh przez kilka lat żeby widzieć jakikolwiek efekt....

aczkolwiek i bez hgh jeszcze możesz sporo urosnąć...

ja między 18 a 21 lat urosłem koło 7-8 cm

Zmieniony przez - sqrwiel_ik w dniu 2010-11-28 22:10:11
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
no w takim wieku po zastosowaniu hgh nawet sporo możesz urosnąć tylko kwestia finansów bo miesięczny koszt takiej kuracji to nie jest parę stówek tylko znaczniej więcej. Będąc w Twoim wieku jeszcze urosłem 3cm przez 4 lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51563 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
warunki genetyczne.
tak juz musi byc.
urosniesz jeszcze moze pare cm.
hgh nie ma sensu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100163
a peptydy ? tanie sa przeciez i mysle warto by sprobowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 289 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 13888
co to są te peptydy, bo w wyszukiwarce nic konkretnie nie wyskakuje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

H-drol

Następny temat

jaki czas po ostatnim strzale mozna brac tribulus i zma?

WHEY premium