SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaka suplementacja.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 717

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
Witam, w jaki sposób się suplementować aby szła mi sucha masa.
Dieta jest, do tego kompleks witamin + o3.
Będzie gainer, ale nie ze względu na braki w diecie tylko raczej okołotreningowo.
Myślę, że mogę przeznaczyć ok.200-300zł miesięcznie. Wiem, że tematów jest multum ale chyba też z tego powodu nie wiem w co inwestować aby było dobrze i tanio i aby dało się to wypić.

zdr.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
wypełnij ankiete dzialu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
1) obowiązkowa fotografia sylwetki ( przód lub tył); ewentualnie opis: bf, typ budowy ciała

od zawsze ekto chociaż od dłuższego opieprzania się przybyło trochę fatu na brzuchu i klatce

2) wiek
25lat

3) waga/wzrost
73/172

4) staż treningowy
Kiedyś ćwiczyłem ok 2-3 lata ale przerwałem treningi i dopiero zaczynam więc można powiedzieć, że 2 miesiące

5) cel cyklu
sucha masa

6) stosowane już wcześniej suplementy
Tych z "kiedyś" już nie liczymy tak? Więc tak jak pisałem o3 + komplex

7) stosowane wcześniej spalacze
żadne nigdy

8) suplement stosowane przez ostatnie 60 dni wolnych od
brak
9) ilość dni wolnych od kreatyny
brak treningów brak krety

10) informacje na temat diety (rozklad b/ww/tł na kg masy ciala, zapotrzebowanie kcal i bilans w diecie)
hmmm, szczerze mówiąc nie gonie już z wagą i kalkulatorem jak kiedyś ale ze względu na dawną pasje zapewniam Was, że dieta jest odpowiednia i bilans dodatni. Jedynie brak regularności posiłków no ale tego już nie przeskoczę, taka praca.

11)przewidziane finanse na cykl
200-300zł miesięcznie

12) uwagi i sugestie
smacznie, zdrowo i tanio ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
ja bym postawil na kreatyny w pojedynczej formie a jako przed treningowke wrzucil sobie termogenika.
do tego beta alanina/bcaa

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
Jakieś konkretne produkty, które polecisz w takim zestawie? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12030 Napisanych postów 160407 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234286
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
Pewnie, że to widziałem, ale produkty się zmieniają, stan wiedzy, doświadczenie a i swoje zdanie można z czasem zmienić. Ale OK

I nie ma zestawienia termogeników a być może miałeś coś konkretnego na uwadze co by mogło się nadawać w takim zestawie.

Zmieniony przez - Sprytny3 w dniu 2013-10-22 10:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3085 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19258
może coś lajtowego np coś z olimpu;)
Brałeś już coś kiedyś ze spalaczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 89 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 995
nie... tak jak pisałem wyżej nie brałem nic ze spalaczy.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gliceryna pare pytan

Następny temat

Kolejnosc brania supli

WHEY premium