SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

EPO

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 357
witam,po jakim czasie stosowania erytropoetyny powinno byc widac poprawe parametrow krwi???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Dożylnie to chyba już po pierwszym dniu.
Choć i może podskórnie też.

Niewiele jest konkretnego info n/t.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
na plus to po około miesiącu czasu, krwinki muszą dojrzeć a to trochę trwa, bezpośrednio po rozpoczęciu stosowania odczuwalny jest nawet okresowy spadek wydolności
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
bezpośrednio po rozpoczęciu stosowania odczuwalny jest nawet okresowy spadek wydolności

W jakim okresie od rozpoczęcia?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
słyszałem opinie ludzi, że po rozpoczęciu kuracji przez ok dwa do trzech tyg czuć obniżkę formy. Ale sam nie brałem i badań nie widziałem jesi o to chodzi.
Z reszta analogicznie jest po boldzie, ze choć czuć lepszą synteze glikogenu i trochę wzrost siły, to przez 4-5 tyg typowa wydolność tlenowa jest obniżona
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
W pl ładują EPO?
Znałem kiedyś młodego niemieckiego kolarza z czołówki szkoda, że kontakt się urwał bo by można było teraz podpytać i coś więcej napisać...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 66 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 357
dzieki za info,chodzi mi kokretnie o stosowanie podskoerne:)bede wdzieczny jak jeszcze cos ktos bedzie wiedzial i napisze:)dzieki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Tutaj ciężko z tym będzie.
Jedyne co możesz otrzymać to suche info / teoria.
Widzę, że twoje posty oscylują tylko z tego zakresu - jeśli trenujesz nie lepiej się radzić kogoś z tych kręgów...

doping & zdrowie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

co wybrać dekę czy propa?

Następny temat

prol+deca+meta+wino

WHEY premium