SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Tatuaż pytanie

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6544

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
Mam tatuaż 6 dni smarowany dbany itp. jak mówili w studio dziś zaczęła łuszczyć się skóra i w niewielkim miejscu zszedł kawałek i wygląda to jak by tamten kawałek był dużo bledszy









Czy wszystko z nim jest ok ?


Zmieniony przez - mariuszkar w dniu 2012-10-13 10:59:38
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
pewno trzeba bedzie umówić się na sesje poprawkową

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 57
Udało mi się zrobić lepsze foto
Umówiony jestem na jutro na robienie postaci koło napisu ale nie chciał bym stracić wizyty na poprawianie tego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 10167 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 117117
to jutro zrób postać, a wszelkie poprawki zrób sobie po wykonaniu całości

1)DIETA - NAWET 100 TABLETEK METKI NIE ZASTĄPI DOBREJ DIETKI.

2)TRENING - ZA DUŻE CIĘŻARY BUDUJĄ TYLKO TWOJE EGO, NIE MIĘŚNIE.

3)REGENERACJA - JEŚLI NIE MUSISZ BIEC TO IDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ IŚĆ TO STÓJ, JEŚLI NIE MUSISZ STAĆ TO SIEDŹ, JEŚLI NIE MUSISZ SIEDZIEĆ TO LEŻ I ŚPIJ.

4)KOKZ - BIERZESZ TYLE NA ILE MASZ KASY I WBIJASZ JAK NAJCZĘŚCIEJ %)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 167 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3169
tattoo w fazie gojenia bedzie wygladal nierownomiernie, nie ma co sie martwic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 285 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 17219
chyba tusz za plytko wszedl , wogole wyglada nieprofesjonalnie linie kontórowe . Pewnie znajomy dziabał a nie żadne studio ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 102 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1263
No, niezły artysta musiał Ci to robić :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 100 Napisanych postów 6615 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 139516
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 131
Tusz trochę wydobywa się ze skóry, po czym na niej zasycha i odpada. Może się zdawać, że ten fragment został źle zrobiony, bo odpadł jako pierwszy (ja tak miałem ). Trzeba poczekać i zobaczyć, czy po czasie inne miejsca będą wyglądać tak samo. Jeśli będzie na odwrót, a o niego dbałeś (nawilżanie, abstynencja alkoholowa itp) to raczej powinni Ci to poprawić.

Jednym słowem możesz widzieć to co masz w skórze już na stałe, a nie to co na niej. Jak coś zawsze możesz zmienić hennę

Zmieniony przez - Likurg w dniu 2012-10-25 16:24:37
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 68 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 987
wypełnienie źle położone bo widać "rysy" po igłach moim zdaniem ktoś zrobił ci buraka
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kontuzja kostki

Następny temat

Zapalenie pochełki nadgarstka

WHEY premium