SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dziwna alergia

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6461

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1124
Siemka!

Od kilku dni na moim ciele pojawia się dziwna wysypka. Są to niewielkie czerwone plamy tak o średnicy ok. 4-5 cm. Pojawiają się na różnych częściach ciała. W tej chwili mam Jedną na łokciu a drugą na kostce. Nie wiem od czego to moze być. Proszę, pomóżcie!

ps. Podejrzewam, że to może być od antybiotyków, które odstawiłem dopiero 4 dni temu (a brałem 2 tygodnie). Podejrzewam też... kubusie, które ostarnio piję w ilościach hureowych.

Pozdrawiam!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Co to za antybiotyk?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Ja miałem takie coś po przewitaminizowaniu, za dużo AnimalPacka... Któraś z witamin w stęzeniu ponad 100 a nawet czasem 500 % po prostu spowodowała reakcję uczuleniową, z dnia na dzień było coraz gorzej, potem pojawiło sie swędzenie.

Jako skuteczny lek odnośnie takiego własnie przypadku moge śmiało polecić zastrzyki DEXAVEN'u -> jak ręką odjął. Znikają wszelkie objawy, jednakże reakcja uczuleniowa jest mocniejsza, jak to miało miejsce u mnie, to co dzień (wieczorem) należy ponowić zastrzyk. 3 zastrzyki i po sprawie....

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2007-05-12 11:28:24

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 38 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1124
Napisz coś więcej o tych zastrzykach- koszty itp.

Brałem klacid, oraz biodroxil.

Czy jezeli teraz dla wzmocnienia zacznę brac witaminki to alergia moze się powiększyć??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Skutki uboczne przy stosowaniu tego leku:

Reakcje uczuleniowe takie jak: swędzenie skóry, wysypka na skórze, pokrzywka i obrzęk (występują rzadko),nudności, wymioty, niestrawność, bóle i zawroty głowy.

Zapewne to samo jest na ulotce. W takim razie co tu jest dziwne?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Musisz walnać te zastrzyki, potem zobaczyc co wieczor czy znow wychodzi (bo wszystko powinno zniknac po 1 strzale) i jesli tka znowu walisz - jesli utrzymuje sie przez 3 dni to znaczy ze cos dalej walisz na co masz uczulenie... Jeli to tylko z antybiotykow to zejdzie jak reka odjał...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Również jest podana taka informacja:

Gdy powyższe dolegliwości wystąpią i nasilają się, skontaktuj się z lekarzem.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Witaminy na 3 dni bym odstawil, napisz ile tych kubusiów pijesz i czy mają dodaną jakąś witaminę - moze doszło do przewitaminizowania, a może to tylko ten antybiotyk ...

JA mialem leczenie za darmo - jeden strzal to kolo 10 zl - musisz miec rezepte

Jesli nie jestes pewny to idz do lekarza, ja mialem to szczescie ze lekarza mam w rodzinie...

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Witaminy na 3 dni bym odstawil - dlaczego akurat na 3 dni?

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
Fenicort to tez dobry srodek,, mozna laczyc z dexavenem - jesli uczulenie dalej sie nie poddaje - koszt 1 fiolki to jakos 4 zl ale przewaznie maja po 10 w paczce

I'm the GOD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1637 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26993
@ Krzykacz dlatego 3 dni bo 3 dni dochodzisz po dexavvenie do stanu sprzed alergii (co prawda objawy znikaja, jednak reakcja alergiczna moze wystapic w kazdej chwili)... jesli po tym okresie w tym po zastrzyku fenicortu uczulenie nie ustapi, badz znaczaco nie zmaleja objawy to nalezy bezzwlocznie zglosic sie do lekarza, ktroy przeprowadzi odpowiednie badania i zastosuje mocniejsza terapię, bo moze dojsc do wstrząsu anafilaktycznego po dluzszym czasie...


Ja mialem 3 dni kuracji i w 5 dzien jeszcze jeden dexaven, aby pozbyc sie resztek uczulenia...

Zmieniony przez - krzychugod w dniu 2007-05-13 00:11:27

I'm the GOD

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

..///zawroty glowy przy wstawaniu<<<<<:""

Następny temat

Czy Tran W Tabletkach Pomaga Na TrADZIK?????

WHEY premium