SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dudek w Arsenalu???

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3207

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1757 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14215
Dudek: Sprawa Arsenalu nie jest jeszcze zamknięta

- Jest lepiej, niż ktokolwiek się spodziewał. Od poniedziałku normalnie ćwiczę z trenerem bramkarzy, a w nowym tygodniu zaczynam zajęcia z zespołem - powiedział „Gazecie Wyborczej" Jerzy Dudek.

- Zobaczymy, co będzie, kiedy dojdę do pełnej sprawności. Mam nadzieję, że dostanę szansę uczciwej rywalizacji z Hiszpanem. Jeśli jednak zobaczę, że nie mam szans, pomyślę o jakimś rozwiązaniu, np. o zmianie klubu. Albo może zrobię, jak to się tu ładnie mówi, jakąś "wcinkę" w nogi Reiny na treningu... (śmiech). To oczywiście żart. Na razie chcę podjąć walkę o miejsce w składzie, nie myślę o transferze, nie zawracam sobie głowy innymi klubami. Nawet nie wiem, kiedy teraz można kupować piłkarzy. Teraz, kiedy nie gram, będę mógł potrenować te elementy, na które nie miałem dotąd czasu. Będę chodził na basen, zrobię trening izometryczny - dodaje.

- Czy to prawda, że Arsenal chciał mnie kupić za milion funtów? Tak. I z tego, co wiem, sprawa nie jest jeszcze zamknięta. Ale ja o wszystkim dowiem się pewnie ostatni. Bo najpierw będą musiały porozumieć się kluby. Jeśli się dogadają, odejdę do Londynu. A Manchester City? To plotka. Nie wiem, skąd wyszła. Czy od polskich dziennikarzy? Może od Anglików? - zakończył nasz bramkarz.

Bóg Honor Ojczyzna !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1266
Kiedyś były szanse na Deportivo La Coruna ... lub nawet HSV który dzielnie spisuje się w Pucharze UEFA Niepewna ta przyszłość bohatera finału LM 04/05

Yakubu86

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Przejście do Arsenalu to byłby bardzo dobry krok ze strony Dudka.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1650 Wiek 50 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29299
To by było najlepsze dla Dudka,dawno powinien odejść z Liverpoolu.

Trza być twardym, nie miętkim!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Baca by sie ucieszyl Ja zreszta tez

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2496
za milion funtow? nie wydaje wam sie ze to troche za malo ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Nie

1 Milion "FUNTÓW" to wcale nie jest mało jak na bramkarza

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2496
bo bramkarze sa w ogole nie doceniani jak bronia za***iscie to czasami sie powie "o dobra obrona" ale jak popelni jakis blad to odrazu "frajer, k.tas, ch.j j.bany nie umie bronic..."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2578 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 8925
Wiadomo na bramkarzach ciąży ogroma odpowiedzialność.

Tak samo obrońcy nie są doceniani.

Dla ludzi liczy sie kto strzela bramki a jak ktoś puści bramke to trzeba na kogoś zgonić a kto puszcza bramki oczywiście bramkarz.

www.trenuj.com - TRENING PIŁKARSKI !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1100 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5656
Jurek ma niesamowicie mocna psychike. Wielu po takich przygodach z klubem jak miał Dudek poddaloby sie i "ucieklo" juz stamtad dawno. Jerzemu nalezy sie podstawowe miejsce w dobrym klubie, a takim z pewnoscia jest Arsenal.
Zycze Mu, zeby transfer udal sie.

"...Połowa ludzi dookoła to statyści.
Wypełniają przestrzeń nie posiadając myśli.
Myślą to co pomyśleć powinni,
oni boją się że ktoś przemyśli ich pomysły..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 14568 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 53165
jakoś mi nie pasuje ten transfer do Arsenalu ... po co taki klub miałby wydawać pieniądze za leciwego bramkarza który popełnia błędy w ostatnim czasie, mają juz takiego Lehmana to im chyba wystarczy.

Sklep kibica www.ISS-sport.pl sponsorem Ligi Typerów! Zagraj z nami!
http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__VII_Edycja-t567860.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 16209 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 131096
sadze ze ten transfer nie dojdzie do skutku, jest Lehmann ktory jest stary i gra cos jak Dudek, jest Almunia, który jest w srednim wieku i chyba Wenger wiaze z Nim nadzieje na przyszlosc (choc ja nie oceniam Go za dobrze) i teraz wypozyczyli 3 bramkarza Poom'a. Jak juz to tylko Dudek na zasadzie wypozyczenia, a nie definitywnego transeru. Fajnie by bylo jakby Polak gral w Arsenalu (szczegolnie ja bym sie cieszyl) lecz z drugiej strony Dudek jest troche stary i niepweny wiec nie za bardzo widzilbym Go w kadrze Arsenalu

Sponsorem nagród w XIII edycji Ligi Typerów jest Wydawnictwo SQN
Zapraszamy !! http://www.sfd.pl/Liga_Typerów__XIII_Edycja-t920180.html

!!!<<< ARSENAL LONDYN >>>!!!
!! Pomyśl, jeśli potrafisz !!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

!!!POMOCY!!!

Następny temat

Internet Football Quiz - IFQ

WHEY premium