SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deca+Enan

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1077

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
Witam planuje na maj cykl z 2 flakonów deki atomica i 20 strzałów enana z normy i myśle nad 400mg deki na tydzień i 500mg enana tylko teraz nie wiem czy bić to w jednej dawce tygodniowej czy rozbić na dwie co trzy dni,jeszcze jedno pytanie na temat opini deki z atomica bo słyszałem że działa jak nalezy ale wolę się upewnić ponieważ miałem grecką ale po przyglądnieciu się okazała się wałem i więc ja odsprzedałem i postanowiłem dobrej piwnicy sprobowac tym razem

Płeć: Mężczyzna

Wiek: 23

Waga: 100

Wzrost: 180

Obwód klatki: 125

Obwód ramienia: 47

Obwód talii: 93

Obwód uda: 67

Obwód łydki: 41

Staż na siłowni: 7 rok z przerwami

Ilość spożywanego białka: bd

Ilość spożywanych węglowodanów: bd

Ilość spożywanych tłuszczów: bd

Opis przebytych cykli sterydowych: ostatni 3 miesiace temu enan 750mg tygodniowo,megace przez 20dni i clomid

Trening: obecnie masa wczesniej siłowy

Cel cyklu: Parę dodatkowych kilo

Odstęp czasowy od ostatniego cyklu: 3 miesiące

Poziom BF%: 19

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy): ektomorfik

Stan zdrowia: zdrowy

Sklonność do łysienia lub porostu owłosienia: nie

PPM podstawowa przemiana materii: ok 2200 kcal

Wyciskanie leżąc (MAX): 190kg ławka płaska 215kg pochyła

Martwy ciąg (MAX): bd

Przysiad (MAX): 180kg 3x
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Za mała dawka teścia . Niezłe wyniki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Ja biorę 500mg testa i 400mg deci e7d, teraz jestem w 6-tym tygodniu, od ostatniego tygodnia (czyli 5) pojawia się problem z fajfusem. W 5/6 dobie po iniekcji nie ma tej twardości co powinien.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
to moge tescia zwiekszyc do 750mg jak na poprzednim cyklu tylko dokupie hehe,i jak z dawkami?bic na raz np co poniedziałek czy rozbic na dwie co np 3dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
albo zrobić deke e7d 400mg a tescia co trzy dni??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7186
Ja wbijam wszystko jednego dnia, ale może korzystniejsze byłoby rozbicie na dwa. Musiałby wypowiedzieć się ktoś bardziej doświadczony.

zażywasz -> wygrywasz

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2482 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20068
Jak sie lubisz kuć to możesz nawet codziennie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 502 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6919
Czasami kłucie mi frajdę sprawia ha ale nie o to chodzi tylko o to jak będzie korzystniej
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok - pierwszy cykl

Następny temat

prop + meta ?

WHEY premium