SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cypio 2x150mg na week pod regenerację i badania

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1163

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Cześć,

Coś od ok 2 miesięcy lecę cypio 300mg/week (rozbita dawka - 150mg w poniedziałek i 150mg w czwartek). Wcześniej leciałem propa 100mg e2d. Test idzie pod regenerację, spalenie fatu, wyrobienie sylwetki, nie zależy mi na dużej masie. Wrażenia z cypio - bałem się że zacznie zalewać (nie chcę brać IA) a tu okazuje się że bardziej zalał mnie prop przy takiej samej misce... Ogólnie to sylwetka, regeneracja i samopoczucie na plus. Praktycznie brak zalania. Wg badań:
- wtorek (24h po poniedziałkowym strzale) - 46,5 nmol/l
- czwartek (przed kolejnum strzałem) - 31 nmol/l
Norma laboratorium 8,33 - 30,19

Więc szału nie ma ale zgadza się mniej więcej z wykresem z załącznika jaki znalazłem w sieci o utrzymywaniu się długiego estra teścia (zakładając że przez te 2 miesiące mam już jakąś tam kumulację w organiźmie)

Co o tym myślicie, przy takiej dawce są to poprawne wyniki? Macie jakieś swoje doświadczenia z badaniami takich dawek testa?



Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
kazdy bedzie mial inna wartosc przy tej samej dawce
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Napisz coś więcej o tym cyklu. Sam lecę cypio 150 mg e4d. Jak libido, apetyt ect...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Libido na plus wieczorem w dzień strzału i dzień po, potem już normalnie. Apetyt dużo większy ale pewnie przez to że codziennie mam jakiś trening. Regeneracja raczej na plus, nie czuć aż tak zmęczenia. O dziwo myślałem że się balon zrobie a wyszły żyły i lekko wycięło... Estro 1,5x norma więc chyba nie tak źle. Cinamone badałeś testa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
poczytaj sobie o skutkach ubocznych wysokiego e2 to Ci nie bedzie juz tak wesolo z tym 1.5x norma. i nie mowie tutaj o libido, cerze, czy innych odczuwalnych aspetkach.
PS. zalewa zle dobrana dieta, a nie srodki, czy wysokie e2. rownie dobrze moge leciec mete i zalewac sie minimalnie, ot tak jak przy budowaniu masy, jako normalna kolej rzeczy
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
startnabol
Libido na plus wieczorem w dzień strzału i dzień po, potem już normalnie. Apetyt dużo większy ale pewnie przez to że codziennie mam jakiś trening. Regeneracja raczej na plus, nie czuć aż tak zmęczenia. O dziwo myślałem że się balon zrobie a wyszły żyły i lekko wycięło... Estro 1,5x norma więc chyba nie tak źle. Cinamone badałeś testa?


Tak. W czwartek 02.07.20.

Test 290,00-836,00 to 190,00,

E2 11,30-43,20 to 77,90

Dlatego ciągle czuje się jak p******ona ciota. Ale ja dopiero wczoraj zrobiłem pierwszy strzał. Ale już kombinuję z IA- nie wiem czym się sugerować, jak dawkować.. ect. Nolvę mam pod ręką w przypadku gino...
Zastanawiam czy nie lecieć175 mg e4d...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Rozumiem że zacząłeś bo masz testa poniżej normy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Tak.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Ciekawi mnie jaki będziesz miał wynik przy 2x150mg/week po 3-4 tygodniach. Z jakiej firmy bijesz?


Zmieniony przez - startnabol w dniu 7/7/2020 11:29:48 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 82 Wiek 22 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1488
cinamone
startnabol
Libido na plus wieczorem w dzień strzału i dzień po, potem już normalnie. Apetyt dużo większy ale pewnie przez to że codziennie mam jakiś trening. Regeneracja raczej na plus, nie czuć aż tak zmęczenia. O dziwo myślałem że się balon zrobie a wyszły żyły i lekko wycięło... Estro 1,5x norma więc chyba nie tak źle. Cinamone badałeś testa?


Tak. W czwartek 02.07.20.

Test 290,00-836,00 to 190,00,

E2 11,30-43,20 to 77,90

Dlatego ciągle czuje się jak p******ona ciota. Ale ja dopiero wczoraj zrobiłem pierwszy strzał. Ale już kombinuję z IA- nie wiem czym się sugerować, jak dawkować.. ect. Nolvę mam pod ręką w przypadku gino...
Zastanawiam czy nie lecieć175 mg e4d...



Leciało coś wcześniej? Wygląda na niezrobienie/zrobienie ale źle odbloku.. Jeśli się mylę, to z takim wynikiem powinieneś iść do lekarza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 372 Wiek 33 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4069
Postanowiłem wejść na cypio 175 mg e4d. I nic nie będę więcej kombinować. Bije GENAMENDa. Te wyniki to nie choroba tylko moja głupota. 2 tygodnie leciałem metę solo 30 mg ed...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

GHRP-6 & CJC-1295 dawkowanie

Następny temat

Jutro Badania dzisiaj strzał?

WHEY premium