SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co przed biegiem?

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 15525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
Witam. proszę o małą poradę.niedługo mam egzamin z biegu na 3000m. oczywiście trenuję lecz do oceny b.dobrej brakuje mi dosłownie sekund.i tu mam pytanie.co polecacie sprawdzonego na tak zwany "dopalacz".niektórzy piją przed biegiem syrop Tussipect.czy on naprawdę coś daje??co polecacie z takich środków dostępnych na rynku aby wziąść przed biegiem i zwiększyć swoją wytrzymałość?dzięki za poradę :)
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 728 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 3026
dokladnie radze ci nie brac, bo przy tych upalach zamiast pomoc to zaszkodzi, lepiej jakiegos red bulla, tigera itp.

DRW

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
tussipect zawiera efedryne,jego lepsza forma to tabletki, rowniez bez recepty. Jesli sie zdecydujesz na dopalanie musisz koniecznie wczesniej sprawdzic jak efedryna na ciebie dziala. Wogole odradzam efke, wystarczy ze walniesz 3 tigery i bedziesz tak samo nakrecony jak po tussi.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 4604 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35359
wystarczy ze walniesz 3 tigery i bedziesz tak samo nakrecony jak po tussi.

etam, nie ma takiej opcji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2398 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 43471
no chyba ze walnie wieksza dawke,zalezy jeszcze jak jest podatny. Sklanialbym sie do dania sobie spokoju z efka, ja przy wiekszych dawkach mam paradoksalnie gorsza wydolnosc,chociaz mam zludne wrazenie ze jest inaczej.

me,myself and steroids


www.mwk-chelm.eu 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 941
efka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
aby wziąść przed biegiem - t0nix dobrze pisze, czego byś nie wziął musisz wypróbować na kilku treningach jak organizm na to reaguje, jak z aspektami które chcesz poprawić.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 970
Pół litra krwi. Chyba nie ma lepszego dopalacza przed biegiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 6577 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25581
ja przed zawoadmi na sprint 100m zaczalem ok 8 tyg przed i walilem cykl z propa 50mg e3d i salbutamol ale nie pamietam ile tab dziennie.zmienilem czas z 12.20s na 11.45s
1

sprzedam biznes w calosci.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 254 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22317
Ludzie, co wy doradzacie. Oszustwo! Jeżeli Ci brakuje kilka sekund, to Ci ich po prostu brakuje. Daj z siebie wszystko, a nie sięgaj po doping.

Never give up.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6263 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38431
efedryna na krotki dystans ok.Na dluzszy odradzam, nie wspomne juz o wysokich temperaturach w lato.Nie wiesz co chcesz zrobic czlowieczku.

hihihi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14
dzieki za rady.spróbuję z tym syropem na treningu zobaczymy jak pojdzie.jeśli tylko możecie mi jeszcze powiedzieć czy trzeba calego go wypić czy mniej?a jak są tabletki to ile wziąść :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

shot... siema koksy

Następny temat

PROLO .... DECA PROSZE O RADE !

WHEY premium