SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Clexane

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1186

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Uzywa ktos tego? Czy jeslibym zaczal tego uzywac to czy po odstawieniu moga byc jakies problemy? Mysle raczej o okresowym stosowaniu ale ciekawi mnie tez czy moznaby bylo to walic caly czas. Jezeli ktos ma lub mial z tym stycznosc to bardzo bym prosil o jakies info. Chodzi o praktyce a nie teorie



Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-07-13 20:24:24

P E R F E C T B E A S T

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 3727 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 70059
Caly czas nie,ale w jakim celu? Clexane ja biorr jal jestem po operacji, ale jal np ladowalem bolda to tez raz tyg zaj**alem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 872 Napisanych postów 15001 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 261563
Profilaktyka, bo wiadomo ze jak sie mysli o dlugofalowym wspomaganiu to trzeba brac pod uwage to ze krew sie zrobi jak smola

Zmieniony przez - PrzeGibon w dniu 2012-07-13 20:52:13

P E R F E C T B E A S T

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowywanie do cyklu,

Następny temat

clenbuterol+spalacz

WHEY premium