SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból w miejscu pachwiny

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 876

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Witam!
Od Piątku boli mnie straszliwie coś w miejscu pachwiny , podejrzewam ,że jest to ścięgno. Ledwo dam rade chodzić , cały czas boli czegokolwiek bym nie robił, nawet śmiać się nie dam rady ;(. Podejrzewam ,że trzeba iść do lekarza ,ale nie za bardzo mam ochotę :P Czytałem już trochę aby stosować jakieś maści czy temu podobno ustrojstwo, ale jakoś nie wydaje mi się aby miało to pomóc. Czy ktoś miał coś przeżywał coś podobnego?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 102 Wiek 12 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29742
Koniecznie do lekarza, nie ma takiego braku ochoty! Może to być zwykłe naciągnięcie a równie dobrze przepuklina, czujesz przy dotyku ból? Czuć jakieś zgrubienie/ guzek?

Rodzi się moc! Czuję jak rodzi się wola istnienia pod pojęciem człowiek!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
Byłem dziś u lekarza i podejrzewa rozbicie nerki, a tego bólu z góry nogi nie zdiagnozował. On sam powiedział ,że nie wie co robić za bardzo, narazie twa badanie moczu. Mam coś napuchnięte nad nogą, na brzuchu, po lewej stronie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co jest złego z moją klatą?

Następny temat

Dziwna opuchlizna od kilku miesięcy

WHEY premium