SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Animal pak dawkowanie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5148

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
Siema mam pytanie mam 15 lat cwicze na silowni ponad miesiac i chce zacząc brac animal paka. Wiem co to jest i wogole ale moi koledzy chcą brac odrazu po 2 saszetki. Mam kilka pytan z tym zwiazanych a mianowicie:

czy moge brac juz animala ?

czy jest sens brac po 2 saszetki?

I jakbym bral 2 szaszetki to kiedy mam je brac obie 30 po posilku i 30min przed treningiem?
Ile czasu mozna brac tego animala czy roi sie jakies cykle czy zjem pakczke i koniec??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
www.sfd.pl/search.asp

zbior witaminy, minerałów, ziół, steroli itd.
w Twoim wieku wystarczy 1 saszetka dziennie, proponuje brac po śniadaniu
ew. niektorzy wola po posilku przedtreningowym

nie robi sie na tym 'cykli' odsyłam ponownie do WYSZUKIWARKI (link wyzej)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
chce to brac 30min po posilku i 30 min przed treningiem.

A jezeli moi koledzy z ktorymi chodze na silownie mają 17lat to mogą brac po 2 saszetki i kiedy je mają brac.??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
2 saszetki czy jedna
nie zauwazą różnicy

a przedawkowanie witamin - hiperwitaminoza moze im tylko zaszkodzić
poza tym nie spodziewaj się cudów, jak wyzej wspomnialem to tylko zbior witamin, mineralow itd.

niektorzy po przeczytaniu reklamy itd. mysla, iż animal pak to nie wiadomo jak silny srodek o działaniu anabolicznym
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
spoko ja wiem ze misnie mi szybko nieurosną dlatego chce caly czas chodzic na silownie a animal pak poprostu mi pomoze i mysle ze jak zjem calą puszke animala to juz bedzie widac ze troche uroslem

dzieki za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
zle myslisz
ale powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94
a jakie wedlug ciebie jest dobre myslenie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 368 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 20213
Pomysl troche-to tylko witaminy-czy po np centrum(wiem ze glupie porownanie ) tez bys sie spodziewal efektow? To ze ma ladne opakowanie i napis animal nie znaczy ze po tym urosniesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
sam nie skorzystalem z wyszukiwarki wiec Ci pomoge
https://www.sfd.pl/Co_myslicie_o_Animal_Pak__-t340432.html
https://www.sfd.pl/ANIMAL__PAK-t158747.html
https://www.sfd.pl/ANIMAL_PAK_co_sadzicie-t149427.html
https://www.sfd.pl/animal_pak-_czy_warto_-t344559.html

poczytaj i sam sobie odpowiedz na swoj powyzszy post

dobre myslenie? a no takie,ze za tą kasę zakupisz zarcia ktore w Twoim wieku wystarczy na pare tygodni, zacznij jesc sporo wiecej kalorii niz do tej pory, ewuntalnie zakup kreatyne , pij duzo wody, dorzuc kcal z tluszczy i jedz duzo bialka
to mozesz liczyc na efekty, a nie jestes zafascynowany zółtym pudelkiem witamin, myslac iz Cię rozniosą w kosmos
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co sądzicie o tym gainerze?

Następny temat

pierwszy cykl mono + cp(lub xp)??

WHEY premium