SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

opalanie - plamy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4954

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1594
wracam do tematu bo moze pojawil sie ktos kto ma nato patent

podczas opalania robią mi sie 2 symetryczne plamki na plecach i taka plama na tylku

bezposrednio po opalaniu te miejsca sa czerwone, potem bledna i sa nieopalone zupelnie

dlaczego tak sie dzieje i jak temu zapobiec??

tylko nie mowcie o tubie bo to takie samo rozwiazanie jak jazda na rowerze w celu oszczedzanai bezyny w samochodzie...
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
ja doskonale znam ten problem, dlatego masz te białe plamy, bo opalasz się na łóżku, opierając ciężar ciała na łopatkach i na tyłku, w okolicy kości ogonowej są dwa rozwiązania:
1. zmień łóżko na stojącą kabinę - ja tak zrobiłam, problem zniknął
2. moje pierwsze udane próby walki z 'plamami' - smarowanie łopatek i miejsca na tyłku oliwką, a czasie opalania uważaj, by się 'nie przykleić' do łóżka, co jakiś czas się lekko poruszaj, by miejcsa narażone na 'plamy' ślizgały się po łóżku - również pomogło.

Jednak dla mnie wygodniejsza jest teraz kabina stojąca, choć fajnie było leżeć sobie i wyobrażać, że jestem na plaży w tropikach

pozdrawiam
Prince$$

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1594
no wlasnei z kabina stojoca jest ten problem z enielubie co nieznaczy ze niekorzystam pol na pol z lozkiem:)

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
zawsze mozesz sprobowac opalac sie lezac na brzuchu. Nie jest za wygodnie ale... zawsze to jakies rozwiazanie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 470 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2844
tak, opalaj się na brzuchu, a wzmocnienie na twarz opali Ci tył głowy - świetna propozycja ...

VISIT www.rallypl.com VISIT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1594
dokaldnei tak samo jak princess mysle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
Napisalem ze jest to jedno z rozwiązań. Po drugiej stronie opalaczy twarzy sa tez lampy wiec problemu nie widze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1594
nie ma tam lamp - byles kiedykolwiek na solarium??

zreszta chyba poto korzysta sie z kozka a nei z tuby zeby te lampy swiecily w twarz?

proponujesz rozwiazanie podobne do tego ktore ma na celu obnizenie spalania w samochodzie poprzez zmiane go na hulajnoge....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
znaczy ze opalasz sie na lozku w ktorym lampy sa tylko na gorze ? :) To Twoj wybor jak sie opalasz, ja powiedzialem tylko jak taki problem plamek rozwiazuja niektore z osob. Jest spora czesc ludzi ktorzy opalaja sie na brzuchu (ok polowa czasu) i stosują to z powodzeniem. A co do solarium... tak sie sklada ze bylem i mam o tym calkiem niezle pojecie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1594
lamppy na dole sa ale raczej od szyi w dol maja zasieg, na wysokosci twarzy zadnych nie zauwazylem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2453
modeli lozek jest cala masa... a nawet jezeli to nie jest chyba problemem zsuniecie sie troche w dol
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czosnek

Następny temat

Być zahartowanym

WHEY premium