SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wysoka prolaktyna

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 14560

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
Jak niektórzy wiedzą jestem na HRT wiec pytanie o to czy stosuję sterydy jest be sensu. Musze to robić. Pobadałem się ostatnio na własną rękę i gdybym nie wpadł na tak genialny pomysł to dalej żyłbym w błogiej nieświadomości. Zbadałem sobie tym razem prolaktynę. i wyszło ze mam jej ponad górną normę. - 21ng/ml przy normie 19 z kawałkiem. Zdaje się że to to cholerstwo skutecznie obniża mi libido, obnionym nastrojem, i tak dalej... ostatnio zastanawiałem się czemu mam takie słabe wytryski pomimo normalnego poziomu testa a tu proszę... prolaktynka. i zaden lekarz nie zwrócił na nią uwagi i nie polecił takeigo badania.
Mam w zwiazku z ty pytanie - czy ktoś ma już doswiadczenie z lekarzami w tym temacie i czego mozna się spodziewać? bromkryptyna czy usłyszę że tak mam egzystować? Wyślą mnie na rezonans czy jak? I generalnie co moze byc przyczyną wysokiej prolaktyny? Bo chyba nie przez stres skacze mi aż tak wysoko? Nigdy za bardzo nie interesowałem się tym hormonem w sumie i niewiele wiem z czym to się je.
jestem na terapii testosteronem - 250 omnadrenu co trzeci tydzień wiec stężenia testa mam w normie choć końcówka jest już na granicy normy wiec od tygodnia dzielę dawki na 125 co półtorej tygodnia . Do tego mam wciąż wysoki alat - 56 przy dopuszczalnej normie 46 pomimo zmniejszenia dawki testosteronu. Sam nie wiem co o tym myślec.
I co ta bromkryptyna ewentualnie da i z czym sie ja je bo słyszałem ze to mało przyjemna sprawa i zdarzają się zawroty głowy itd. Mozna po tym jeździć samochodem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Cześć. To ci się przyda. Ale wnioski wyciągnij sam bo jesteś w tym temacie lepszy ode mnie.
RELATION OF hCG-STIMULATED STEROIDOGENESIS TO SERUM FSH, LH AND PROLACTIN IN MAN
http://www3.interscience.wiley.com/journal/119576578/abstract?CRETRY=1&SRETRY=0 

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 4804 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 44754
link nie dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Ten daje przekierowanie. Nie wiem dlaczego tak.
www.blackwell-synergy.com/doi/abs/10.1111/j.1365-2265.1981.tb00667.x 

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 280 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7814
zobaczcie co znalazłem - wypowiedź seksuologa dr Adama Sipińskiego

"Mam nadzieję, że jak się włączę do dyskusji to wątek nie siądzie...
Mam w praktyce bardzo dużo pacjentów z podwyższona prolaktyną. Nie wiem dlaczego tak się dzieję? Choroba cywilizacji?
Najczęściej spotyka się pacjentów nerwowych, spiętych, przepracowanych i poziomy PRL juz powyżej 8 korelują z zaburzeniami erekcji i obnizonym libido.
Objawy obniżonego nastroju uznałbym raczej za wtórne, jako przyczynę ED.
Niestety w praktyce zgłasza się dużo pacjentów z hyperprolaktynemia polekową. Na pierwszy rzut wziąłbym Ranigast ( bez recepty!!! o zgrozo).
Panowie!!! nie bierzcie tego leku jak nie chcecie mieć zaburzeń erekcji i podwyższonej prolaktyny.
Następny lek Polprazol i Omeprazol i wszystkie te Prazole na chorobe wrzodową żołądka.
Na trzecim miejscu leki przeciwdepresyjne i uspakajające. Na mojej liście nr 1 to Sulpiryd.
Odnośnie leczenia to leczę Bromergonem. Norprolac stosuję bardzo rzadko bo jest drogi. Zostawiam go na przypadki złej tolerancji Bromergonu."

nieźle... ranigast bez recepty moze fundnąć impotencję.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9018 Napisanych postów 82652 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699143
ranigast słyszałem że może wpływać nie korzystnie na potencję
ale ja stosuje na zmianę z Omeprazolem i nie odczuwam żadnych nie prawidłowości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11144 Napisanych postów 51507 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biore helicid (inhibitor pompy protonowej) i metaclopramidum oba na reflux, podnosza prolaktyne do tego stopnia ze gino rosnie ale nie odczuwam spadku libido ani samopoczucie nie jest gorsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3608 Napisanych postów 36527 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260866
zanim sie na bromo zdecydujesz sprobuj po prostu wit b6
z tego co kiedys czytalem to po bromo sa niezle jazdy raczej bym sie nie decydowal
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Massdrol

Następny temat

Soja jest skuteczniejsza od Nolvy w zapobieganiu gino,

WHEY premium