SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Artroskopia parę dni po zabiegu..

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1246

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Witam Jestem 4 dni po artroskopii i po usunięciu przerośniętego fałdu błony maziowej po stronie przyśrodkowej.Mam parę pytań.
1.Czy wykonywać już jakieś ćwiczenia na kolano?
2.Czy to normalne ,że kolano boli kiedy np ide z kulami albo ktoś je dźwiga ?
3.Kiedy będę mógł zacząć chodzić bez kuli ?
4.Czy Wy też tak mieliśćie ,że nie może np udźwignać nogi i macie strach kiedy próbujecie ją zgiąć ?

Z góry dziękuje za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
może daj ze 2 dni spokoju, akrobacje nie są wskazane :p chłodź nogę kompresem żelowym żeby krwiak zmalał

blood, sweat and pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
1.Tak, powinieneś już zacząć rehabilitację, o ile nie ma jakiś przeciwwskazań od lekarza
2.Normalne
3.To zależy od postępu w rehabilitacji i Twojej szybkości powrotu do zdrowia
4.To już sprawa indywidualna, ale z obserwacji widziałem, że na początku sporo osób ma problem z uniesieniem nogi, ale to siedzi w psychice i trzeba się przełamać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Dzięki łap soga A mógłby ktoś daj linka do jakiegoś filmiku żeby zobaczyć jak wykonywać te ćwiczenia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
Jak miałem artroskopie, to na 2 dzień ordynator wszedł i kazał każdemu z pacjentów podnieść wyprostowaną nogę do góry. mimo bólu. i każdy musiał i każdy dał rade. później kazał co 2 godziny podnosić po 20 razy. taka forma rehabilitacji

blood, sweat and pain

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Ja właśnie mam problem jakbym się nie starał nie dźwigne jej a zginam już odrobine
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Dźwigniesz dźwigniesz Noga wydaje się niesamowicie ciężka, ale to wszystko leży w głowie. Trzeba trochę przełamać ból i podniesiesz nogę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Właśnie po ćwiczyłem trochę z tym planem co mi podałeś B-REAL i udało się dźwignać noge :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 209 Napisanych postów 8489 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 129311
Spoko, życzę szybkiego powrotu do zdrowia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1612 Wiek 25 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22961
Mam jeszcze jedno pytani3 bo, po tych ćwiczeniach mam straszne zakwasy u chorej nogi i nie wiem czy ćwiczyć jak mam zakwasy czy sobie odpuszczac te dni ?

Zmieniony przez - KyokushinGaryu w dniu 2012-08-17 10:38:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 98 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1726
ćwicz mimo zakwasów. noga musi być silna. ja też miałem na początku, mimo to codziennie chodziłem na rehabilitacje i codziennie ćwiczyłem

blood, sweat and pain

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Nadgarstek

Następny temat

Zapalenie ucha a termin.

WHEY premium