SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

10 kg do lipca

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1012

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.Do lipca chce zjechac z tluszczu do 10kg.Mam problemy z ustaleniem diety oraz doborem treningu.Od jakis prawie 2 mscy wyglada to tak:6x w tyg 1,5godz cwiczen ogolnorozwojowych (popmki,przysiady,wykroki,brzuszki,rozgrzewka,rozciaganie,wariacje z hantelkami,hula hop,wykopy i wymachy nog w kleku podpartym,itp ogolnie wszystko co dozwolone w domu) ok 3-4x w tyg hiit,30s sprint + 45s trucht (nie wiem czy to dobrze)po ktorym chce mi sie ... bleee :) w wolnym czasie maszeruje ok50 min. Moje zapotrzebowanie kaloryczne wyn.1825 ale chyba tyle nie zjadam.wydaje mi sie ze mam spowolnoiny metabolizm. Chcialam jeszcze odjac od tych kcal ok 500 i zobaczyc co sie dzieje,ale naczytalam sie ze zwolnie juz go do reszty.Waga od 2 mscy ani drgnie,zauwazylam jedynie poprawe napiecia skory,miesni.Lepsza kondycja. Dawniej biegalam ok 60 min ok 10km dziennie i widze ze strasznie nabilam tylek i nogi,bo z tymi partiami mam najwiekszy problem,reszta ciala drobna.prosze o pomoc,niech ja sie wyzyje latem w bikini na plazy :)

Płeć: Kobieta

Wiek: 22

Waga: 65

Wzrost: 161

Obwód klatki: 80

Obwód ramienia: 26

Obwód talii: 72

Obwód uda: 61

Obwód łydki: 34

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: 26%

Aktywność w ciągu dnia: szkola,prace domowe,zakupy,

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 1,5h cwiczeń w domu ogólnorozwojowych 6x w tyg, hitt 3-4 x w tyg,

Odżywianie: staram sie prowadzic zroznicowana zdrowa diete, unikam slodyczy,bialego pieczywa,itp

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: brak

Stan zdrowia: dobry, od czasu do czasu odzywa sie kontuzja kostki

Preferowane formy aktywności fizycznej: ok 2-2,5 h dziennie 6-7x w tyg

Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: term line, jet fuel, thyroterm

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: nie

Stosowane wcześniej diety: 1000kcal, bialkowa, slabo sie na nich czulam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bede prowadzic czeste zapiski i czekam na ochrzan, bo wiem ze robie sporo błędów. Nie ma to jak wirtualny lincz zbiorowy:)
czy ktos rowniez uwaza ze jem za mało? na 1820 kcal? mniej wiecej codziennie jadam to samo
SNIADANIE:
Kromka chleba,łyżeczka masła,wędlina gotowana,lub plasterek żółtego sera,+pomidor lub ogórek
II SNIADANIE:
grapefruit, serek wiejski 100g lub kiwi 2szt.
OBIAD:
pól woreczka ryżu brązowego,gotowane lub pieczone mięso drobiowe, wieprzowe,surówka ok 100-150 g.
PODWIECZOREK:
Owoc lub surowka z marchwi i jabłka
KOLACJA
kromka chleba z lyzeczka masla,bialy ser 150g lub pleśniowy 60g , pomidor lub ogórek, lub oliwki

ogólnie nie wiem jak mam policzyc dokladniej kaloryczność bo nie wiem np.ile kcal ma kromka chleba lub 1 marchewka :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Następny temat

Prosze o sprawdzenie diety

WHEY premium