SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Jaki smak odzywki białkowej lepszy?

Mam do wyboru kupić pistacjową odżywkę białkową lub kokosowej z sfd, którą wybrać? Którą smaczniejsza? Kocham mega kokosy jak i pistacje

Karolinqa 30 November 2022
Ekspert odpowiada

Droga Karolino, to chyba Twoje 10-te pytanie w tym tygodniu, ale z chęcią na nie odpowiem. :) 

Tak się składa, że mamy bardzo podobne gusta, bo oba wymienione przez Ciebie smaki należą do najczęściej wybieranych także przeze mnie. Z pewnością oba smaki, a także ciasteczkowy, który również uwielbiam, będą smakowały także Tobie.

Który z nich wybrać? 

Każdy wybór będzie dobry i na żadnym z nich się nie zawiedziesz. Ponadto musisz wiedzieć, że w opakowaniu znajduje się ok. 30 porcji i za chwilkę będziesz potrzebowała drugie opakowanie. Dlatego np. zacznij od pistacji, a następnym razem kup kokos. W ten sposób dany smak Ci się nie znudzi, a odżywkę białkową zawsze będziesz piła z chęcią. 

Natomiast jeśli jesteś osobą, która celuje przede wszystkim w dobre smaki, to najsmaczniejszy produkt w tej kategorii, to WHEY DELICIOUS. W tym przypadku najsmaczniejszą kombinacją jest smak biała czekolada-kokos oraz białka czekolada-brzoskwinia. 

Białka te zawierają odrobinę sproszkowanej maślanki, przez co są nieprawdopodobnie kremowe. 

https://sklep.sfd.pl/ALLNUTRITION_Whey_Delicious_Protein-opis38278.html

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 01 December 2022
0

Dziękuję bardzo za odpowiedź, przepraszam, że tyle pytań, ale chce wiedzieć co robię dobrze, a co źle i dopiero co wybrałam swoją pierwszą odżywkę białkową

Anonim 01 December 2022
Ekspert odpowiada

Wszystko gra, droga Karolino. 

Inez Gorońska Mistrzyni Polski 15 December 2022
0