SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

pierwsza redukcja pomoc!!!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 754

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2048
witam
nie nawno obiliczylem swoj poziom tluszczu i wyszlo mi troche za duzo bo 31% wiec trzeb zrobic redukcje diete uloze i wrzuce do sprawdzenia w dziale odzywianie (pisze to po to aby nikt nie pisal zbednych odpowiedzi ze dieta najwazniejszabo to oczywiscie wiem )
oto moje pytanie:
podaczas rdukcji zamierzam kupic jakiegos spalacza i slyszalem ze trzeba kupic cos aby zabezpieczyc miesnie przed spaleniem (kolega mowil chyba ze bcaa) jak oslonic miesnie przed spaleniem i co kupic jako antykatabolik?? prosze o pomoc

Brak ci sylwetki weź se k***a metki !!!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 376 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6024
BCAA
glutamina
hmb

jedz dużo białka :)

suchar

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47771 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
przy 31% to bym sie o mieśnie nie bał, chyba że jest ich naprawde dużo w co wątpie przy takim odtłuszczeniu,

oczywiśćie BCAA zaszkodzić na pewno nie zaszkodzi, a jedynie może pomóc.
Spalacz na tym poziomie niepotrzebny.

http://www.sfd.pl/Aktualizacja!!TU_PYTAMY_O_SPALACZE_TŁUSZCZU__TYLKO_Z_ANKIETA_STR_1-t474893.html
masz tu fajny artykuł Konia, miłej lektóry
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 158 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2048
dzieki za odp. sogi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
mam jeszcze jedno pytanie odnosnie diety
jesli wyliczylem zapotrzebowanie koloryczne i pododawalem te bbciazenia treningowe i to wszystko i wyszlo mi w sumie ponad 3tys kalorii to jak ukladam diete na redukcyjna to odjac od tego 500 kalorii??
prosze o pomoc i szybkie odpowiedzi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 141 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7840
Na początek utnij ok 100/150-200 kcal, jeśli po pewnym czasie waga nie będzie leciała, to ucinaj dalej o 50 kcal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 2532 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 13988
na razie nie wywalaj kasy na BCAA czy inne drogie suplemnenty i zastosuj zwykła odżywkę białkową. Później jak już będziesz miał mniej Bf to zaczniesz się martwić nad większą ochroną masy mięśniowej.

Na razie jest Tobie to niepotrzebne.

........ó?o...............ó?o.ó?ó?oó?o.ó?ó?ó?ó?o....ó?o..........

Mój dziennik: http://www.sfd.pl/-t564195.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok dzieki a pomoc

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 10800 Napisanych postów 47771 Wiek 26 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 57816
Asariah a powiedz mi po co ma wywalac kase na odzywke białkową wogóle ??
Bo nie umiem tego zrozumieć i to wcale ;/

mich91al wrzuć diete na -300Kcal.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta zbilansowana do oceny 85kg

Następny temat

schudnąć na siłowni- kobieta

Fruzelina