SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zapalnie jądra

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 5027

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 530
panowie miał ktos z was zapalenie jadra? leze w lozku z taka diagnoza od dwoch dni i niestety nie mija jeszcze. jak dlugo to moze potrwac?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 530
temat zaczalem w lipcu a stan zapalny u mnie nadal sie utrzymuje. gdy biore leki sie uspokoaja na troche, odstawiam na pare dni i powraca. od ponad pol roku biore jakies laki i antybiotyki, guzek zniknal ale stan zapalny jest :-/ a lekarze mowia ze takie schorzenia ciezko sie leczy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21801 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Lekarz prowadzący nie udzielił takiej informacji?
On Cię diagnozował, on zna przyczynę, on powinien Ci to powiedzieć - orientacyjnie rzecz jasna.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 530
lekarz lekarzem a zycie zyciem. mam przyjsc po 7 dniach do kontroli. pani urolog podejrzewala u mnie guza jadra, ale badanie usg nie wykazalo guza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
zapalenie jądra leczy się około miesiąca kuracja p[olega na pobieraniu serii leku. Trzeba uważać bo jako powikłanie może po jakimś czasie( nawet po kilku latach) pojawić sie wodniak jądra. Właśnie tak jest u mnie. Nie wiem tylko jak się leczy takiego wodniaka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
operacyjnie sie leczy, prosty zabieg , oczywiscie operacja jak jak kazda inna niesie ze sobą jakies ryzyko ale raczej nic skomplikowanego
zdr

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Ale czy przy operacji wodniaka jądra się nie usuwa? Pytam bo jedo już mam usunięte. W 2001 roku stwierdzono u mnie nasieniaka i usunięto mi jedno jądro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
znam pare osob ktore mialby taka operacje i wiem ze jądra maja całe i zdrowe =)

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Dzięki bardzo za informację. A na czym polega taka operacja i jak długo trwa rekonwalescencja po takim zabiegu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
z tego co mi wiadomo (mogę sie mylic%) ) na usunieciu płynu ktory nagromadził sie wokół jądra,a co do rekonwalescencji to pobyt w szpitalu po operacji to jakies 2-3 dni(jeżeli wszystko jest ok) a potem to jakies 2 tyg chodzenia ze szwami na mosznie i po tym czasie sciagniecie szwów i to cała filozofia nie ma co sie bać, tymbardziej ze to nie jest bóg wie jaka operacja =)

ps. idź chłopie do urologa i nie zwlekaj, lekarz Ci wszystko wyjasni, zrobią Ci zabieg i bedziesz rad ze już po wszystkim, wkońcu to Twoje zdrowie wiec o nie dbaj
zdr



Zmieniony przez - WnB w dniu 2008-09-14 05:51:16

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 6 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13
Na pierwszej wizycie u urologa po rozpoznaniu wodniaka lekarz stwierdził, że on może się sam wchłonąć. Na razie jest nieduży
( średnica ok. 1 cm.) i jeśli nie będzie się powiększał to można sobie tak chodzić i chodzić. Teraz sam nie wiem jak dalej postąpić. trochę się boję. Ale bardzo dziękuję za słowa otuchy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32333
nie jestem lekarzem ani nikim podobnym wiec moja wiedza na temat tego schorzenia jest dosc laikowa(nawet nie czytałem o tym na necie choć wszystko zapewne jest ) jednak wodniak wywiera nacisk na jądro przez co utrudnia (moze nawet uniemozliwia) prawidłową prace jądra, ale skoro ten wodniaczek jest mały i lekarz nie zalecił Ci operacji a Tobie to nie przeszkadza to Twoj wybór no i powodzenia moze sie wchłonie
zdr
1

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozerwana torepka stawowa(stawu kolanowego)

Następny temat

pomóżcie...

WHEY premium