SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wybielanie zębów

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 17136

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 135
mam 15 lat i strasznie zolte zeby dentysta uwaza ze nie ale tylko dlatego ze starzy tak kazali i niechetnie doradza mi w kwesti wybielania

wiec zwracam sie z prosba do Was
co uzywacie?
co polecanie?
jakie sa skutki?
a skutki uboczne?
czy zeby i dziasla bola i reaguja bolem na cieple cimne slodkie itp?

slyszalam o paskach blend`a`med a takze o jakims lakierze colgate

prosze Was o rade Z góry dzieki
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 36
moja recepta na wybielenie = najpierw należy zrobić porządek z zębami a dopiero myśleć później o wybielaniu, do tego pomoże usunięcie kamienia u dentysty, wtedy efekty wybielania będą lepsze + preparat u mnie sprawdziła się biała perła ale system 5dniowy wiem że są jeszcze pozostałe kuracje + pasta wybielająca po i przede wszystkim zmiana nawyków, ograniczyć fajki, kawę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1377 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12849
ja myje zeby tak . rano po wstaniu colgate whitening w trakcie dnia colgate herbal whitening i przed snem tak samo herbal whitening . smieniam szczoteczke co 3 miechy i 1 tydzien naa 2 miechy nakładam white stripes , guma czesto w buzi mam i mam ładne białe ząbki.a i zółkną od kawy i wina.dlatego pije browary zamiast winiacza

<<<<<możecie mnie zabić ale dla mnie tylko liczy sie ARKA GDYNIA>>>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
emalia diamentowa to taka pasta kupisz w aptece uzywaj góra 2 razy w tyg daje dobre efekty

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
a ja jako "najwiekszy" specjalista powiem tak :
- jak masz 15 lat i zółte zęby to znaczy ze masz takie genetycznie :
na kolor składa sie kolor zębiny , kolor i grubość szkliwa
inne to juz przebarwienia !! i je mozna w pewnej granicy usunąć - lecz jesli : jesteś młody , o tyle o ile zęby myłes , nie palisz nie pijesz kawy - to jest to bezcelowe
- co do past wybielających - zawierają w sobie grubsze scierne ziarna i ich naduzywanie moze miec katastrofajny zkutek (szczególnie przez moda osobe 3 razy dziennie połączone z silnym szczotkowaniem
takie pasty raczej dla palaczy i to nei za czesto
- co do szczoteczki - nalezy wymieniac raz na meisiac (teoria)
- email diamant - tez nei naduzywac ! ale ładnie se zabki błyszczą ...

a jak lekarz mowi ze zeby takie sa i nei sa zółte to znaczy ze ma razcej razje !!

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
ja własnie staram sie nie naduzywac

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 500 Napisanych postów 9533 Wiek 44 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 18704
co do past wybielających
mozna sie nabawic z biegiem czasu ubytków klinowych , przyszyjjkowych , nadwrazliwosci szyjek , zniszczenia dziąseł ....
i z głupiego koloru poważne problemy

XXX Boofi XXX
Hard Core Straight Edge
"Blood and Guts bro , thats the way it goes !!" - lifter ?

Nie dyskutuj z d****em. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona doświadczeniem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
wiec zwracam sie z prosba do Was
co uzywacie? --->email diamant lub pasta dla palaczy , ale osobiscie polecam jednorazowe myscie zebow soda oczyszczona tylko nie szoruj ich bez przesady zebys sobie calego szkliwa nie zdarla
co polecanie? ---> jw
jakie sa skutki? ----->dobre
a skutki uboczne? ---->moga wyleciec zeby zart
czy zeby i dziasla bola i reaguja bolem na cieple cimne slodkie itp?
---> zdaza sie
slyszalam o paskach blend`a`med a takze o jakims lakierze colgate
paski wedlug mnie sa nie tak bardzo skuteczne sam uzywalem lakieru i wedlug mnie jest godny polecenia
pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
podwieszam post white strips poczytaj sobie https://www.sfd.pl/temat137857/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 599 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4583
nastepny post na temat zabkow ----> https://www.sfd.pl/temat59039/ 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 5607 Wiek 46 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18948
Lipa ja akurat tej nie dla palaczy ale mam zamiart teraz ja kupic dla palaczy mam clinomyn

AF(ocalyps)E Now!!!!
SFD FIGHT CLUB
BOGINI AFE vs KSIĄŻĘ CIEMNOŚI-------------> 8 : 5

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pol roku temu zaczelam regularnie uzywac colgate total whitening odstawilam kawe i herbate i nawet po wypiciu sokow myje zeby bo dentysta mi powiedzial ze one tez przebarwiaja zeby. I jeszce uzywam plynu do plukania i widze znaczna roznice od tego co bylo kiedys. A szczoteczke zmienia sie co miesiac!!!!!! chociaz ja i tak to robie co 2 tygodnie.Za bardzo znecam sie nad swoimi zebami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROBLEM Z BARKIEM(INNY)

Następny temat

czerwona plama z naczynek na oku

WHEY premium