SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

sterydy a

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2932

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
witam brałem sterdy 2 lata temu cykl składał sie z 20ml prolangatum i 10boldenonu i od tego czasu cala czas cwiczylem i bralem tylko odzywki ale zauwazylem ze od tamtgo czasu jestem strasznie nerwowy i denerwuja mnie rzeczy na ktore wczesniej nie zwracalem uwagi a caly moj gniew odreagowuje na blikich i nie wiem co z tym zrobic? myslalem nad kuracja na jesien ale boje sie ze bede jeszcze bardziej nerwowy czy moglby mi ktos pomoc?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a jak niby mamy Ci pomóc?masz problem z głową to idź się leczyć, jak nie dojrzałeś emocjonalnie do wbijania to towar nie dla Ciebie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
ciekawi mnie czy ktos tez tak mial i czy cos z tym zrobil... czy cos pamaga na nerwy po sterydach i czu bedzie gorzej jesli zrobie jeszcze jeden cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
a skąd my możemy wiedzieć jak z Tobą będzie, idź do psychiatry, skoro nie radzisz sobie z soba po 1 czy 2 cyklach to po 3 raczej nagle nie dojrzejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1755 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 22200
Pozbadz sie bliskich problemy sie same skoncza. Tak btw to pewnie po tej odrzywce tak ci sie na psyche rzucilo...

UK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
co jeden to mądrzejszy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7541 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 45102
no bo taka prawda. Nie mysl ze igła w dupie uśmierzy twoje nerwowe jazdy....A moze i wrecz odwrotnie

desiderata

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 130 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3185
a wy nie jestescie bardziej nerwowi po sterydach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
tutaj nikt nie bierze, ostatni raz Ci to piszę, jak nie potrafisz sobie w głowie uporządkować to sterydy nie dla Ciebie idx do psychiatry jak sobie rady nie dajesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kup sobie jakieś preparety na stres,może coś pomoże jesli nie to lekarz,saa pogłębią tylko sprawe

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 212 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3733
bierz cos na nerwy albo na dopamine
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co na kolejny cykl??

Następny temat

ranking prohormonow

WHEY premium