SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

prolongatum

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1595

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
witam panowie zaczolem wbijąć prolke nasza z jelfy w tych nowych opakowaniach nr seri 904201 jest juz drugi tydzien pierwszego wbiłem 300 nastepnego 500 i powiem szczeze ze nic nieczuje... a zawsze do tego czasu to juz sie cos działo inne srodki jeszcze nie działaja wiec doskonale to czuje . Wie ktoś cos na ten temat z góry dzięki pozdro

Po Sterydzie To Idzie...

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
Tri-Tren 150 Prochem Laboratories

Trenbolone Acetate 50mg & Trenbolone Hexahydro 50mg & Trenbolone Enanhate 50mg /ml

Po Sterydzie To Idzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
tak w nawiasie to nie słyszałem o trefniakach prolki ale wszytsko możliwe w tych czasach oma kiedyś w lublinie była podrobiona bez opakowan ktos sprzedawał ampulki same

Po Sterydzie To Idzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 308 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 27004
za wcześnie jeszcze, żeby coś poczuć
to przecież enan. Poczekaj jeszcze tydzień, dwa.

Pain is temporary,pride is forever.
.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
no niby tak ale wiesz jak to jest na ćisieniu heh kiedys jakoś szybciej mnie to wszystko klepało

Po Sterydzie To Idzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 991 Wiek 41 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10657
Ja dopiero czułem koło 5 tygodnia-prolka długo się rozkręca-cierpliwości

Nie wdawaj się w rozmowę z głupim. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 898 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 22831
u mnie tak samo enan zaczął kopać dopiero jakoś od 5 tygodnia, wiec cierpliwości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
trzeba było zacząć frontem.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
jem do tego metke LK ale coś kiepsko ona na mnie działą chudz zawsze byłem z niej zadowolony wbijam 400 normy do tego a w późniejszej fazie jak już będzie wszystko rozkręcone wjeżdżam z tri 150 z acetatem co 3 dni strzał przez 5 tygodni kontynując działania z porlka i norma;)

Zmieniony przez - raiderslbn w dniu 2009-06-19 12:51:37

Po Sterydzie To Idzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
ten tri jak z bd to chyba zart co?

== Oo f f ==
los ami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 24 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80
nie bd to gowno leża ze 3 flakony na regale hehe tri prochemu kozak polecam

Po Sterydzie To Idzie...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 863 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9235
chyba raczej eurochemu ec

== Oo f f ==
los ami

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dokuczliwy bol

Następny temat

Iniekcja

WHEY premium