SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1511
Witam ... mam 100 mety , i 20 cypio z Malaya .... czy pomoże mi ktoś , taki ksiązkowy odblok rozpisac ??

Młody

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18128 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196746
Zastanów się czy chcesz robić mostek czy odblok.
Ja bym na mostku dał 1000 e2d ale to sprawa indywidualna
Proviron daj ale dopiero jak padnie libido i samopoczucie. Symex oczywiście bierz tak aby estradiol był w normie, dawka zależną od ilości hcg


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2019-01-30 10:41:56
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16208 Napisanych postów 18128 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196746
Poniższą ankietę wystarczy skopiować, wkleić do swojego tematu i wypełnić. Ułatwi to zadanie osobom chcącym udzielić pomocy / odpowiedzi, gdyż będą miały niezbędne dane o osobie chcącej przeprowadzić dany cykl. 

Dzięki temu udzielona odpowiedź będzie szybsza i z pewnością trafniejsza. Pozwoli to też uniknąć licznych pytań o dane, wymiary itp... 

1. WIEK: 
2. WAGA: 
3. WZROST: 
4. WYMIARY: 
-biceps: 
-klatka: 
-udo: 
-talia: 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 
6. DIETA: 
-białko: 
-węglowodany: 
-tłuszcz: 
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE
8. TRENING: 
9. CEL CYKLU: 
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 
11. POZIOM BF%: 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): 
13. STAN ZDROWIA: 
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: 
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE: 
-klata: 
-martwy ciąg: 
-przysiad: 
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1511
1. WIEK: 32 
2. WAGA: 78 
3. WZROST: 178 
4. WYMIARY:  
-biceps: 39 
-klatka: 100 
-udo: 52 
-talia: 70 
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5 lat z przerwami 
6. DIETA:ogolnie jestem niejadkiem... 
-białko: 2 g 
-węglowodany: 6g 
-tłuszcz:  
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: duzo tego bylo .. początkowo rozne decki z roznymi tesciami . Ostatnio cypionat meta .. 
8. TRENING: 4 raxy w tyg 
9. CEL CYKLU:  
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: cypionat prpp meta 
11. POZIOM BF%: nie wiem 
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): typ do chudnięcia 
13. STAN ZDROWIA: po tesciu mi duszno 
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: tak 
15. PPM (podstawowa przemiana materii): 
16. WYNIKI SIŁOWE ....

Czytaj więcej na https://www.sfd.pl/Nie_Staje_-t1183219-s2.html 

Młody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1511
jest Tu Kto???

Młody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
Tak są tutaj ludzie, ale patrzać na to co brałeś to dawno juz powinieneś miec opracowane odbloki. a zestaw masz jakbyś pierwszy cykl robił.

poza tym brak podstawowych danych brakuje ci troche w uzupełnianiu ankiety, ja np nie wstydze sie ze zaczynałem martwe od 40 kg :D i dla przykładu 140 w serii na sucharze szło więc niewiadomo nawet czy osiągnąłeś maks swój fizjologiczny.

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1511
własnie w tym problem ze nie Gdybym mial , nie bylo by pytania ? jestes w stanie mi pomóc ? czy bedzięsz się chwalił ile na suchara Ci poszło ... chcę teraz przybić Cypio ... i chcę zrobic Do tego prawidlowy odblok . dodam ze 4 miesiace jestem bez bomby ..

Młody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
5 styczeń 2019
sfd_user
Narazie nic nie będę , przybijał . Poczekam do badań ... chyba tak będzie najlepiej ?

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 186 Napisanych postów 2690 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 38590
wpierw kompletna ankieta. do tego jak wyglada dieta, zrób badania czy prawidłowo wyszły odbloki po ostatnim biciu towaru, meta leci 6 tg stała dawka 20 - 30 na dzien najlepiej po 3 razy na dzien rozdzielic na poczatek dnia obiad i na kolacje z racji póltrwania środka w organizmie, do tego tesci 5eod conajmniej 12 tg by cykl miał sens
po statnim teściu clom i hcg leci i tyle, 20 cloma styknie, hcg 5000 iu i potem moze być 2x2500 co dwa dni albo trzy. w trakcie cyklu tez wrzuc hcg w 6-8 tg moze być 3x2500 iu albo inaczej sobie rozbij jak ci pasuje wazne by poruszyc jajka w trakcie cyklu




Zmieniony przez - Shaki27 w dniu 2019-01-25 00:30:10
1

Tylko praca nad soba stworzy z ciebie kogoś godnego uwagi.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1511
możesz sprecyzowac , dokladnie odblok ? ty. po ostatnim tesciu ? co najpierw hcg czy clom ? i dlaczego tak duzo? zawszzawsze waliłem 500 ed.

Młody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 59 Wiek 36 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1511
nie chcę zj**ać

Młody

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3797 Napisanych postów 18482 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205704
Napisz swoje wczorajsze menu.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zbic estradiol i prolaktyne.

Następny temat

Niski test i libido po cyklu

WHEY premium