SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

mega c

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
witam
jestem czlowikiem z szybka przemiana materii..bardzo ciezko mi przytyc...jem maks 4 posilki dziennie bo na wiecje po prostu nie mam ochoty...nawet na tesciu nie mam apetytu. czy mega c takiej osobie jak ja pomoze w nabraniu masy ?? i czy ten tluszcz kote jest po mega c da rade pozniej zamienic na tkanke miesniowa ? czy czy po meega c tylko brzuch robi sie wiekszy czy tyje cale cialo ?? bardzo chcialbym przytyc w biodrach, w nogach,na oboczjykach i na zebrach....mam poziom tluszczu na pozimie 8 procent.jestem wyrzezbiony i dobrze umiesniony jednak irytuje mnie jak czuje kosci w biodrach i w pasie jak mi wystaja albo kosc z boku miedzy udem a dupa. leze sobie z latopem i czuje jak mi sie kosc wbija w niego ;/ nie jestem chudy dobrze wygladam ale w tych miejsach to po prostu jakas masakra ;/
mega c pomoze ?? ja moge jesc 3 -4 posilki typu fastfood plus 5 paczkow dziennie i nie prztyje za nic w swiecie...nie ma szans zebym stal sie tlusty po tym...dlatego tez pytam sie czy mega c pomoze...moze wydawac wam sie to glupie ze ja tluszczu szukam ale napprawde w niekrtrych partiach ciala jest on mi niezbedny...

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-09-26 00:28:46
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1016 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 41399
Panowie odbiegając- macie coś na ograniczenie apetytu?:)

Zmieniony przez - vegeo w dniu 2012-09-30 09:17:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 4442 Wiek 40 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32878
Ty na serio kurva?
Tak jesli tak bardzo ci zalezy to bierz megace 10 ml dziennie i jedz co popadnie a bedziesz mial swoj wymarzony tluszcz gdzie chcesz i gdzie niechcesz, a jak przestanie ci sie to podobac zobaczysz jak trudno go zgubic i wrocic do formy, zamarzysz jeszcze za wystajacymi koscmi.

C19 H28 O2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Megace to bardzo dobry środek.Sam go biorę w dawce 10 mg dziennie,czasami nawet 5 mg co jest poniżej zalecanej dawki i apetyt ma rewelacyjny cały dzień.

To czy będziesz miał flaka czy nie zależy od twojego trybu życia i tego co będziesz jadł przy tym mega apetycie.Tony węgli na noc na pewno nie przysłużą się dobrej sylwetce.

Możesz to brać,ale lepiej zadbaj o dietę,bo przy tym środku o zalanie się nie trudno.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
masz jakąś dietę?rozpisz co jesz w ciągu dnia,jeden przykładowy dzień.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
diete jakas tam mam ale apetytu nie mam...jem max 4 posiliki dziennie...na sniadanie owsianka jakis ser bialy, obiad to zwylkel jakies mieso wolowe,wieprzowe lub drobiowe, 3 posilek to twarog a kolacja to zalezy...jajecznica,chleb z tuczykiem czy cos. TO jak przytyc to ja wiem bo juz kiedys to zorbilem na bardzo dobrej diecie ale moj problem polega na tym zeby sie nie zmuszac do jedzenia. ja tak naprawde glodny jestem tylko po pracy czyli 1 posilek....reszta posilkow to mniejsze ilosc bo po porstu nie mam ochoty i nie jestem w ogole glodny. glodny tak na maksa jestem tylko po ciezkiej pracy...sa nieraz takie dni ze zjem 2 posilki i nie jestem kompletnie glodny. nawet na tesciu jakiegos wiekszego aptetytu nie czulem..

mam pytanie jak sie maja skutki uboczne mega c do tescia prop ?? co bardziej szkodzi ?? oraz czy tluszcz zdobyty na mega c mozna w jakism stopniu zamienic na mase miesniowa ?
prowadze aktywny tryb zycia,chodze na silownie 3-5 razy w tyg oraz gram 6-8 godz tyg w koszykowke,sa to treningi 2 ligowej druzyny a wiec nie jest lekko. kilka kg masy na moja pozycje przydaloby mi sie tylko zeny to pozniej moc zamienic na tkanke miesniowa..
moze po prostu brac mnijesze dawki mega c ??



ezeli to ma takie skutki uboczne mimo ze jest tylko plynem do picia to na apetyt moze rzeczywiscie lepiej kupic boldenon ??
czy ktos kto bral z glowa mega ce mial skutki uboczne tego typu:
Nudności, wymioty, obrzęki, krwawienia międzymiesiączkowe, duszność, niewydolność serca, nadciśnienie, uderzenia gorąca, zmiany nastroju, reakcje alergiczne, objawy łagodnego zahamowania czynności nadnerczy, zaczerwienienie ogniskowe skóry, podwyższony poziom cukru we krwi, łysienie, zespół cieśni nadgarstka, powikłania zakrzepowo-zatorowe. Podczas leczenia lub po odstawieniu opisywano objawy łagodnego zahamowania czynności nadnerczy. Należy zwracać wówczas szczególną uwagę na takie objawy jak: niedociśnienie, nudności, wymioty, zawroty głowy, osłabienie TO JA ZA TEN SRODEK DZIEKUJE no chyba ze ten opis jest przesadzony:P

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-09-26 13:45:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biorę enzymy trawienne, bo po kilku dniach mnie "zatyka" żarcie.. polecam pankreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja biorę enzymy trawienne, bo po kilku dniach mnie "zatyka" żarcie.. polecam pankreatyne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 446 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8239
Biorę megace od 2 tygodni i jestem zadowolony.Na początku brałem minimalną zalecaną dawkę 10 ml rano przed śniadaniem.Mam apetyt niesamowity,jem ,jem i nie mogę się najeść.

Od 2 dni stosuję o połowę mniejszą dawkę od minimalnej i też działa.Skutków ubocznych zero,a jestem na cyklonie od miesiąca.

-[][][]-----------------[][][]-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
a ile przytyles po tym mega c ??

na co jest ta pankreatyna ??

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-09-28 20:41:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
nic mi to nie mowi...wolalbym po polsku
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

prop,phenyl,turabolan

Następny temat

malay tiger 10mg

WHEY premium