SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

cykle

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
Witam. Chciałbym się dowiedzieć jakie jest działanie sterydów w umiarkowanych dawkach jednak kiedy wczesniej pare lat wstecz przechodziło się przez złożone cykle z kilku środków wieksze ilości itp. Dzisiejsza wiedza jest skarbem i teraz wiem jak ważna jest dieta i trening a koks to tylko dodatek nie odwrotnie.
Wiec czy przechodząc cykl typu np Oma ed4 Deka 200mg ed7 i dziś robiąc "delikatny" cykl na samym test enan np 200 ed4 jestem w stanie zrobic jakie kolwiek postępy , oczywiście przy trzymanej diecie, odpowiednim treningu ? Pytam bo niby organizm się przyzwyczaja itp ? Jakie wasze zdanie?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126129
Po pary latach to będziesz czuł cykl jak świeżak. Na pewno pójdzie na tych samych dawkach, nie trzeba nic dodatkowo kombinować. Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 261 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5885
Ktoś jeszcze może się wypowiedzieć ;)?

Jak sobie radzić z opuchniętą twarzą na cyklu a najlepiej zapobiec? Słyszałem coś o cynku .

Zmieniony przez - tjjoker w dniu 2012-04-09 19:24:15
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl do oceny

Następny temat

Efedryna Redpitbulls

WHEY premium