SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

???

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1244

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3614
Elo !
Mam taka sprawe tzn. pytanie czy oplaca sie brac 5 strzalow omadrenu w wieku okolo 19 lat [ pacjet chyba jeszcze nie skonczyl ale na dniach bedzie mial 19 ]. Pytam sie dla kumpla, nie dla mnie :P hehe
Kumpel chce wziasc 5 strzalow omadrenu, cwiczy na silce [ dokladnie nie wiem ale wiem ze zaczynal jakies 2-3 lata temu ale nie wiem jak jest u niego z systematycznoscia ], wazy 75 kg, okolo 180 cm wzrosy, na klate bierze 90-95 kg.
I nie wiem czy to mu cos pomoze czy bardziej zaszkodzi [ jak cos to jego bierwsza kuracja ], moze cos polecacie innego :P
Prosze o porady itp.
I z gory dzieki !

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

SFD FIGHT CLUB

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
micen ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3707 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 35513
Nic to nie da

Formę buduję dzięki:
http://www.esuple.pl/

Moderator w Dziale Doping...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9750
Ja na pierwsza kuracyjke wziolem 4 amp omki 1amp/tydz poszlo 5kg ale naprawde dobrze sie odzywialem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9750
Ale na pierwsza kuracyjke lepiej prolongatum jakies 300mg na tydz+deka o tydzien mniej od tescia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 4064 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 41783
na 1 kuracje to kreatynka i gainer

Nie moje problemy... są nie moimi problemami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 1541
jak chce sie koksowac omka to musi miec co najmniej ze 20 wtedy bedzie mozna zobaczyc efekt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 201 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 7829
ja sie przyznam ze moja pierwsza kurazyjka to 10 omki bez diety - efekt 9 kg na masie i 22 kg na sztandze...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Ale po co ladowac 4 tescie od razu w siebie jak mozna jednego? Oma to od trzeciego cyklona w gory imho - ktos kto nieumiejetnie cykl zrobi i ma pecha ze zdrowiem moze sie zajechac. Niech wezmie tescia z deka.

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 170 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3614
Dzieki za wypowiedzi !
A ile trzeba wziasc omki [ tzn. ile strzalow ] by przyszlo cos porzadniej :P ??? Moj kumpel znajac zycie nie bedzie mial pewnie diety :( i ****a musze go od tego odbic ! ****a bo z tego co czytalem na tym forum to przy sterydach powino sie trzymac diete itp. zeby to zadzialalo dobze a on pewnie nie bedzie tak dbal o siebie i zniszczy se tylo zdrowie!

1)"Lepiej zeby mnie trzech sadzilo niz czterech nioslo"
2)"Najpierw człowiek nie lubi człowieka, a dopiero potem szuka argumentów"-Fight of Die.
3)"Postępuj zawsze tak,jakby to,co czynisz,miało być twoim ostatnim uczynkiem."- Elias Canetti

SFD FIGHT CLUB

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 5693 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 31085
Nastepny dobry i zly glina...

.__._.__.__||_
/.__||.'__/|_-_|
..(_.||..|......||_
\_,_||_|.......\_/...:LIGHT!:.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kurde nie wiem co jest :(

Następny temat

koksy

WHEY premium