SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Do Klejcun'a

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2198

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9330
Witam !!!
Tak sie składa ,że jestes w tym dziale doradcą ,a wiec osoba kompetentna i co najwazniejsze osobą która byc moze odpowie mi na moje pytania Wiec:
Mój chłopak ma zamiar wziasc metanabol i potem winstrol (nieznam sie na tym wiec prosze sie nie śmiać) ma 19 lat. To jest jego sprawa,ja tego nie popieram a wręcz potępiam. Chciałabym sie dowiedziec czy po "tym" moga sie u niego pojawic jakies skutki uboczne? Jeśli mozesz to napisz jakie,dodam ze ma zamiar wziasc polską mete (nie wiem czy to dobrze czy źle). Pytnie kieruje do Ciebie bowiem jego na pewno sie nie zapytam bo on mi nie powie prawdy zebym sie nie martwila Z góry dzieki (Boże, co ja robie w tym dziale )

Doradca w dziale Fitness
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2246 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 9330
Jak nie ma Klejcun'a to prosze innych o ewentualne sugestie i porady ,sogi beda

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1594 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14325
Jak duzo tego towaru ma? Czy winstrol ma w ampulkach? To dosc wazne,aby Ci odpowiedziec.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Hmmm winstrol w ampułach a mety nie wiem chyba ze 100 sztuk .... wieczorem dowiem sie dokladnie ,ale cos moiwl o jakims "jednym cyklu" ,mozesz mi napisac o skutkach ubocznych? oczywiscie sog poleciał do Ciebie kijanka

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66744
Ach...ten Klejcun to ma dobrze...
:D

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
coś nie coś słyszałam ze meta plus alkohol wywołuje straszna agresje,chłopaki piszcie no

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 4869 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 42946
Oba srodki sa dzialaja toksycznie na watrobe, po metanabolu moze miec ginekomastie, podniesione cisnienie(prawie normalne przy wiekszosci sterydow),tradzik,zwiekszony poped seksualnu ;), zmniejszenie jader itp itd.
Nie powiedziane ze to wszystko wystapi ale trezeba pamietac ze im wyzsze dawki lub im dluzszy cykl tym wieksze prawdopodobienstwo skutkow ubocznych,wiekszosc z tych skutkow jesli nie wszystkie wroca do normy w jakis czas po zakonczeniu cyklu(jesli nie bedzie zbyt dlugi).

>Były doradca, obecnie moderator w dziale Apteka<
..Lads,from now on you can call me master HEGEMON..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MANIAC GYM ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 3260 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66744
Zwiększony popęd seksualny tylko na jakiś czas...;)potem to juz klapek...;)

Nigdy niemów nigdy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
lifter dzieki i sog

Doradca w dziale Fitness
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1594 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 14325
Jesli ma 19 lat to niedobrze. Jeszcze dojrzewa i meta spowoduje zaburzenia hormonalne.Moga pojawic sie wypryski na twarzy,ramionach i plecach. Obciaza watrobe,blokuje wydzielanie wlasnego testosteronu,napuchnie woda i wiele innych.
Jesli musi mete to 42 szt. wystarczy.
Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 4211 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 23141
Jestem.Jak milo ze zostalem doceniony przez tak ladna osobke Pozostaje mi sie tylko zgodzic z chlopakami.A jesli ma zamiar pic podczas cyklu to wybij mu to z glowy, bo oba srodki ktore chce brac sa toksyczne dla watroby, takze wszystko sie moze zdarzyc.A jesli patrzec na to z damskiego punktu widzenia to plusami sa, jak juz przedmowcy wspomnieli wiekszy pozytek z chlopaka, wiadomo o co chodzi no ale wszystko co dobre szybko sie konczy.A wogole ile czasu twoj chlopak cwiczy ?

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

andractim-czy ktoś z was to stosował?

Następny temat

ORGINALNY PRIMOBOLAN DEPOT

Masa