SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Winkoo

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2763

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Witam Panów , mam do Was pytanko . Mam 21 lat , 180 cm wzrostu i waże 71 kg , cwicze regularnie na siłowni od 5 miesiecy i zastanawiam sie na winstrolem . Przeczytalem wszyskie topicki na temat tego " specifiku " , wiem że zastrzyk np firmy Zambona ma lepsze działanie niż tabletka Phamrcetics Internautics , martwi mnie jedna rzecz , nie wiem czy kupie orginał tabletek ( zastrzyk nie wchodzi wogóle w gre ) , i jeżeli uda mi sie już kupić coś dobrego to mam brać do tego kolagen i coś na wątrobe np : Hepatil ? Czy dobrze jest łączyć Winstrol z dobrą odżywką węglowodanową ? Jak wygląda rozpiska : 1 dzien 1 tabletka , 2 dzien 2 tabletki i tak do 5 ? potem 5 non stop i na koncu zejscie ? Czy to zalezy od masy ciała iel mam brać np w trakcje sódkowym np non stop 4 a nie 5 ?

....

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
5 miechow to ty dobrze zelastwem sie nie nauczyles przewracac, ze o oczytaniu i pojeciu o sterydach nie wspomne, wiec branie czegokolwiek mija sie z celem - przynajmniej wg mnie. jedz na suplach, z twoim stazem dadza porownywalne efekty jak steryd, na ktory mozesz sie zdecydowac za kolejne 5miechow.

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2006-11-18 20:07:42

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 1775 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28109
A co boimy sie igły , a czytajac czy mozna łaczyc w... z ,,dobra odzywka weglowodanawa" pokazales ze nie masz chyba za duzego pojacie tak o diecie jak i o suplementacji. wez sie wstymaj jeszcze troche lepiej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 534 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11377
Powiem Ci tyle - bez igły sie nie obędzie a na jednym cyklu i tak pewnie nie skończysz. Inna sprawa zdobądź troche wiecej wiedzy na ten temat, bo poki co nikt Ci nic nie rozpisze.

Zmieniony przez - foRgott3n w dniu 2006-11-17 09:43:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1303 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11175
cwicze regularnie na siłowni od 5 miesiecy

po takim czasie bierzesz sie za koksy ? po takim czasie to mozesz kupic sobie kreatyne mono z vitalmaxa

Jesteśmy tymi, którzy muszą rozkazywać by być wolnymi...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1458 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15087
klm_ ty tez :)

On ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 474 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 21349
winko to wcale nie taki piekny specyfik jak go opisują..
100 tabsów to mało na porządny cykl.. pozatym ten twój starz i waga.. %)pewnie być chciał zyskać pare kg na wadze a winko nie jest dobrym stafem na mase.. da sie zrobic znikome kilogramy ale do tego trzeba dopicowanej diety,treningu,regeneracji i wielu innych czynników o których sie domyślam że nie masz bladego pojęcia.igła!igła!i jeszcze raz igła!nie ma sensu barć sie za doping jesli sie mdleje na widok igły!
/zmień dział, puki co poszukaj jakiegoś pałera w odrzywkach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
w ogóle z nim nie dyskutujcie, to jakiś smieszny typek. Kojarzę go z dyskusji w "scenie mma i k1" gdzie jego wypowiedzi doprowadzały mnie do białej gorączki.

koks po 5 miesiącach, 180cm/71kg wagi - bosssszzzzzz

pewnie w łapie ze 34cm i w klatce 100 buhaha

ochłoń chłopczyku.

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1219 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18719
przed pierwszym strzałem zawsze jest cykor
potem tylko czekasz kiedy nastepny i nastepny

no pain, no game

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 482 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1835
Don Pawson chlopczykiem to jestes ty dla mnie to raz . ja nie masz nic do powiedzenia to pograqj sobie w pasjansa albo bilard na wp , czyli z waszych wypowiedzi i tak sie g"owno dowiedzialem ... poprostu zadnego konkretu , zadnych przydatnych inforamcji , o czegokolowiek , ale dzieki , 3majcie sie i koksujcie

....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 5431 Wiek 44 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32825
szkoda czasu i palców na odpisywanie panie fabek. kup sobie testosterol i nie marudź. jak za słaby to dorzuć ostrovię

Panuj nad wszystkim,nad czym możesz zapanować.
Resztę traktuj jak kupę gówna,
a jeżeli musisz paść,
to z dymiącym rewolwerem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2038 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31063
klm_ spoko on to jeszcze długo wytrzymał znam lepszych agentów w moim mieście którzy mają po 14-15 lat...szkoda mi ich ale cóż
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Odblok tamoxifenem po mecie .

Następny temat

DHT

WHEY premium