SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

WYNIKI MPJ 2003 WERBKOWYCE

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6473

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4054 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10579
Jednak Tiger zrobił rekord w Werbkowicach!

Wynikiem 225 kg ustanowił nowy rekord Polski juniorów i wyrównał rekord seniorów. W Nymburku pewnie pęknie nowy rekord Polski seniorów w wyciskaniu.

A do nowego RPJ w TS zabrakło tylko 12,5 kg....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45379
Parker

Mógłbyś jeszcze zarzucić wyniki z Werbkowic w kat 67,5
Nie moge ich nigdzie znaleźć na necie (chłopaki z Kościana jeszcze nie wprowadzili ich na swoją stronę)

Z góry THX

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4054 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 10579
67,5
Młodsi:

480
465
442,5
400
362,5
360
295

Juniorzy:
577,5
517,5
490
480
465
460
450
442,5
400
362,5
360
295
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 6563 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 45379
dzięki Parker

sog for You

"Anyone can give up; it's the easiest thing in the world to do. But to hold it together when everyone would
understand if you fell apart, that's TRUE STRENGTH"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1198 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8670
pełne wyniki

48kg (20 lat)
1.Dorota Nowak Mks Ryki 80 62.5 100 (242.5)

48kg (23 lat)
1.Rutka Aneta Tęcz Kielce 120 57.5 122.5 (300)
2.Kleszczynska Ela Samson Tomaszów 110 70 100 (280)
3.Wójcik Sylwia Mks Ryki 87.5 57.5 100 (245)
4.Dorota Nowak Mks Ryki 80 62.5 100 (242.5)

52kg ( 20 lat)
1.Tarabuła Kamila Megaton II ełk 92.5 40 105 (237.5)
2. Bojda Renata Kryształ Werbko. 92.5 40 87.5 (220)

52kg (23 lat )
1.Marciniak Agnieszka Mks Ryki 105 60 110 (275)
2.Tarabuła Kamila Megaton II Ełk 92.5 40 105 (237.5)
3.Michoń Małgorzata sds tomaszów 82.5 45 107.5 ( 235)

56kg (20 i 23 lat)
1.Wilczynska Agnieszka Narew Pułtusk 125 77.5* 130 (332.5)

60kg (20 lat)
1.Bielat Karolina Hutnik Pieńsk 120 60 130 (310)

60kg (23 lat)
1 Leszczynska Agnieszka Tęcza Kielce 160 65 150 (375)


67.5 (20 lat)
1.Matla Agata Uks Katowice 160 80 155 (395)
2.Zawierucha Agnieszka STS Skarżysko 135 50 135 (320)
4.Górecka Anna Wisła Puławy 90 45 100 (235)

67.5 (23 latl)
1.Osytek Bogumiła Kobra Wyszków 97.5 57.5 112.5 (267.5)
2.Buczek Urszula Mks Ryki 90 45 90 (225)


75kg (20 i 23 lat)
1.Kierul Anna STS Skarżysko 130 62.5 137.5 (330)

82.5kg (20 lat)
1.Durczak Ela Sds Tomaszów 120 65 130 (315)
2.Roszko Anna Megatron Ełk 125 42.5 125 (282.5)

82.5kg (23 lat)
1.Śliwińska Anna Kryształ Werbko. 195 120 195 (5100
2.Puczyk Magda Mks Ryki 120 85 135 (340)

90kg (23 lat)
1.Makowska lidia Pik Katowice 165 90 145 (400)

Drużynowo 20 lat
1.Sts Skrarżysko Kam. 21
2.Uks Pik Katowice 12
3. Narew Pułtusk 12

Drużynowo 23lat
1.Mosir Ryki 42 pkt
2.Tęcza Kielce 24
3.Uks Pik Katowice 24

52kg (20 i 23lat)
1.Zambrzycki Tomasz Włókniarz Białystok 165 87.5 180 (432.5)
2.Kowalski Dariusz Narew Pułtusk 145 95 150 (390)
3.Kur Michał Uks W/wa 105 95 140 (340)
4.Malarski Rafał Tęcza Kielce 75 47.5 80 (202.5)

56kg (20 lat)
1.Abramczuk Adam Włókniaez Biał. 112.5 80 140 (332.5)
2.Tracz Robert Uks impuls Warsz.105 80 140 (325)
3.Hołda Krzysztof Mks Ryki 90 80 127.5 (297.5)
4.Lalewicz Jakub Tęcza kielce 100 55 115 (270)

56kg (23 lat)
1.Kępczyński Grzegorz Kobra Kościan 190 110 208* (507.5)
2.Golak Dominik Megatron II Ełk 170 105 180 (455)

60kg (20 lat)
1.Kurowski Rafał Kryształ Werb. 180 115 202.5 (497.5)
2.Wielgosz Zdzisław Tęcza Kielce 140 65 155 (360)
3.Skiba Michał Impuls Warsz.105 85 160 (35)
4.Olechno Daniel Włókniarz Biał. 122.5 72.5 155 (350)
5.Byszczewski Andrzej Narew Pułtusk 120 60 135 (315)

60kg (23 lat)
1.Bucior Paweł Samson Tom. 195 112.5 200 (507.5)
2.Kurowski Rafał Kryształ Werb. 180 115 202.5 (497.5)
3.Przybyła Wojciech Samson Tom. 165 140 190 (495)
4.Wielgosz Zdzisław Tęcza Kielce 140 65 155 (360)
5.Skiba Michał Impuls Warsz.105 85 160 (35)
6.Olechno Daniel Włókniarz Biał. 122.5 72.5 155 (350)
7.Byszczewski Andrzej Narew Pułtusk 120 60 135 (315)
8.Adam Pilarski, AZS-Łódź, 172,5 110 spalił 160 (...)

67.5 (20 lat)
1.Frąckowiak Mateusz Kobra Kościan 180 105 195 (480)
2.Chołko Paweł Włókniarz Biał. 170 112.5 182.5 (465)
3.Matusiak Damian Narew Pułtusk 160 102.5 180 (442.5)
4.Czerwiński Mariusz Samson Tom. 165 100 135 (400)
5.Górski Przemysław Michael warsz.112.5 75 175 (362.5)
6.Jadczak Krzysztof Impuls Warsz 115 110 135 (360)
7.Kabała Karol Tęcza Kielce 92.5 82.5 120 (295)

67.6kg ( 23 lat)

1.Jaroszewicz Tomasz Hutnik Pieńsk 220 142.5 215 (577.5)
2.Talatycki Marek Tęcza Kielce 200 117.5 200 (517.5)
3.Wrona Daniel Wisła Puławy190 120 180 (490)
4.Kamiński Wojciech Zamek Kurzętnik 145 120 195 (460)
5.Liszewski Michał Politechnika Warsz 155 125 170 (450)

75kg (20 lat)

1. Bartłomiej Szymkowiak, Kobra-Jass - Kościan, 582,5 (230 115 237,5)
2. Krystian Siemieniec, STS-Skarżysko-Kamienna, 572,5 (210 142,5 (IV145) 220)
3. Ernest Bijak, Włókniarz-Białystok, 552,5 (202,5 135 215)
4. Paweł Pietrak, Wicher-Kobyłka, 500 (175 130 195)
5. Rafał Szaruga, Ruch-Ryki, 480 (160 140,5 180)
6. Maciej Sochacki, Michael-Warszawa, 477,5 (157,5 125 195)
7. Grzegorz Piecychna, Narew-Pułtusk, 342,5 (120 82,5 140)
-. Łukasz Kazimierczak, Michael-Warszawa, 0 ( 140 0 0)

75kg (23 lat)
1. Bartłomiej Szymkowiak, Kobra-Jass - Kościan, 582,5 (230 115 237,5)
2. Krystian Siemieniec, STS-Skarżysko-Kamienna, 572,5 (210 142,5 (IV145) 220)
3. Michał Tatarynowicz, AZS-Łódź, 572,5 (200 140 232,5)
4. Michał Kusiak, AZS-Łódź, 567,5 (195 155 217,5)
5. Ernest Bijak, Włókniarz-Białystok, 552,5 (202,5 135 215)
6. Piotr Godula, Tęcza-Społem-Kielce, 535 (210 115 210)
7. Artur Owczarczyk, Michael-Łódź, 530 (180 110 240)
8. Arkadiusz Kamiński, Zamek-Kurzętnik, 517,5 (190 112,5 215)
9. Paweł Pietrak, Wicher-Kobyłka, 500 (175 130 195)
10. Rafał Szaruga, Ruch-Ryki, 480 (160 140,5 180)
11. Maciej Sochacki, Michael-Warszawa, 477,5 (157,5 125 195)
12. Grzegorz Piecychna, Narew-Pułtusk, 342,5 (120 82,5 140)
-. Łukasz Kazimierczak, Michael-Warszawa, 0 ( 140 0 0)

82.5kg (20 lat)
1Toczyłowski Łukasz Włókniarz Biał.235 157.5 252.5 (645)
2.Rapta Dawid Tęcz Kielce 232.5 192.5 220 (645)
3.Chańko Tomasz Włókniarz Biał190 125 215 (535)
4.Klawitter Michał Kobra Kościan 200 105 190 (495)
5.Zych Tomasz Michael Warsz. 140 115 215 (470)
6.Laszko Łukasz Michael Warsz.165 100 200 (470)

82.5kg (23 lat)

1.Piechowski Zdzisław Megatron II Ełk 220 145 260 (625)
2Toczyłowski Łukasz Włókniarz Biał.235 157.5 252.5 (645)
3.Rapta Dawid Tęcz Kielce 232.5 192.5 220 (645)
4.Baranowski Piotr AZS Łódź 220 142.5 225 (587.5)
5.Winger Roman Kobra Kościan 205 125 225 (555)
6.Chańko Tomasz Włókniarz Biał190 125 215 (535)
7.Klawitter Michał Kobra Kościan 200 105 190 (495)
8.Zych Tomasz Michael Warsz. 140 115 215 (470)
9.Laszko Łukasz Michael Warsz.165 100 200 (470)

90kg (20 lat)
1.Krasowski Paweł Włókniarz Biał.215 157.5 270 (642.5)
2.Grzechnik Radosław Michael Warz 187.5 132.5 215 (535)
3.Gosk Aleksander Impuls Warsz 185 125 210 (520)
4.Liwerski Krzysztof Kobra Kościan 190 195 190 (485)

90kg(23 lat)
1.Wilk Michał Tęcza Kielce 335.5* 211* 297.5 (842.5)
2.Kopienka Karol Kobra Kościan 310 170 310 (790)
3.Bielat Wojciech Hutnik Pieński 280 180 260 (720)
4.Krasowski Paweł Włókniarz Biał. 215 157.5 270 (642.5)
5.Bobel Dariusz Włókniarz Biał. 235 140 260 (635)
6.Matuszkiewicz Mateusz Azs Łódź 235 137.5 232.5 (605)
7.Grzechnik Radosław Michael Warz 187.5 132.5 215 (535)
8.Gosk Aleksander Impuls Warsz 185 125 210 (520)
9.Liwerski Krzysztof Kobra Kościan 190 195 190 (485)


100kg (20 lat)
1. Damian Ostrowski, Hutnik-Pieńsk, 600 (220 140 240)
2. Tomasz Sieszpowski, Impuls-Warszawa, 585 (205 165 215)
3. Karol Pasieka, STS-Skarżysko-Kamienna, 580 (200 155225)
4. Mateusz Sędziak, Kobra-Jass-Kościan, 555 (205 135 215)

100kg (23 lat)
1. Tomasz Lenarciak, Włókniarz-Białystok, 785 (275 225 285)
2. Bartosz Mroczek, Kobra-Jass-Kościan, 697,5 (270 147,5 280)
3. Tomasz Malarz, Stal-Bielsko-Biała, 685 (255 200 230)
4. Artur Wróblewski, AZS-Gliwice, 655 (240 160 255)
5. Daniel Walczak, AZS-Łódź, 602,5 (220 150 232,5)
6. Damian Ostrowski, Hutnik-Pieńsk, 600 (220 140 240)
7. Tomasz Sieszpowski, Impuls-Warszawa, 585 (205 165 215)
8. Karol Pasieka, STS-Skarżysko-Kamienna, 580 (200 155 225)
10. Mateusz Sędziak, Kobra-Jass-Kościan, 555 (205 135 215)

110kg 20 lat
1.Rogolinski Roberet Pik Katowice 230 140 230 (600)

110kg 23 lat
1.Brynalski Oliwer Azory Kraków 280 225 265 (770)
2.Sztorc Hubert Kobra Kościan 280 215 250 (745)
3.Olechowicz Jakub Włókniarz Biał. 245 175 250 (670)
4.Neterowski Adam Hutnik Pieńsk 225 140 272.5 (637.5)
5.Rogolinski Roberet Pik Katowice 230 140 230 (600)

125kg 20 lat
1.Zurel Łukasz Impuls Warsz. 230 160 252.5 (642.5)

125kg 23 lat
1.Bąk Bartłomiej Azs Gliwice 300 210 300 (IV 310) (810)
2.Krasniewski Jacek Narew Pułtusk 300 185 285 (770)
3.Chilkiewicz Paweł Włókniarz Biał. 255 165 272,5 (692.5)
4..Zurel Łukasz Impuls Warsz. 230 160 252.5 (642.5)
5.Madej Michał Atlas Stara Mił. 185 140 220 (545)

+125kg 20 lat
1.Niemczak Paweł Impuls warsz. 235 157.5 197.5 (590)

+125kg 23 lat
1.Bieniek Rafał Sds Tomaszów 240 150 260 (6500
2.Niemczak Paweł Impuls Warsz. 235 157.5 197.5 (590)
3.Potyra Piotr Piolit. Warsz 190 160 195 (545)

Drużynowo 20 lat
1.Włókniarz Białystok 65ptk
2.Impuls Warszawa 58ptk
3.Kobra Kościan 45ptk


Drużynowo 23 lat
1.Włókniarz Białystok 60ptk
2.Kobra Kościan 58ptk
3.Tęcza Kielce 49ptk






POJEDYNEK TYTANÓW W LEGNICY:http://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=90229 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zdjęcia z ELIMINACJI Gdynia 2003

Następny temat

PUMPING IRON

sosy