SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

T3

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5522

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
Czesc. Zastanawiam sie nad przyjeciem T3. Wiadomo, ze dbamy o swoje zdrowie i z tad moje pytanie. Jakie badania potwierdza czy moge zrobic bezpieczny cykl na T3. Czy jezeli mamy wporzadku wyniki z badania kwri hormonu tarczycy tz. ze mozna robic cykl?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ankieta,samo t3 chcesz śmigać?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
Z waznych informacji to:

Wiek: 21
Waga: 115
Wzrost: 193
Stosowane srodki: test, nandro, stano, clen, efk
Staz: ok 5 lat

Planuje teraz cykl 200mg prop eod i 150mg npp eod z efedryna i na koniec clen. Interesuje sie tym T3 zeby zrobic porzadna wycinke. Jakis rok temu robilem badania i hormon tarczycy jak najbardziej w normie. Jedynie mialem holesterol podwyzszony. Dieta jest. Planuje zrobic porzadna wycinke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
w trakcie cyklu ma być to t3?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
wlasnie pisze, zeby sie doradzic kogos kto juz stosowal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
To jak zrobisz ten cykl to na końcu dasz clena z t3. Daj aero w trakcie cyklu żebyś już był przygotowany do porządnej wycinki. Wróć tu po cyklu i ankietę porządnie wypełnij a nie na od.pie.rdo.l

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
Marqz ale zobacz o co ja pytalem na poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Racja sorki. No cóż na to pytanie chyba nikt Ci nie odpowie. Bo możesz mieć tarczycę ok ale coś z serduchem nie ok i będzie lipa. Powiem tak. Ja zrobiłem badania TSH raz, potem TSH, FT4 i FT3. Było w połowie normy, więc klepnąłem cykl i na t4 i na t3. Przy secie t3 miałem górną granicę normy po badaniu ft3. 25 mcg niby nie blokuje endogennego wytwarzania hormonu tarczycy. 50 mcg będzie bezpieczne przy zejściu z t3 ale te dawki są nisko lub umiarkowanie skuteczne. T3 nikt Ci nie poleci raczej będziesz sam musiał podjąć ryzyko.

Zmieniony przez - Marqz w dniu 2009-09-09 10:27:55

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 232 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11081
albo sie skonsultowac z lekarzem sportowym... w sumie nie takiej odp oczekiwalem ale dzieki.

Zmieniony przez - masyl w dniu 2009-09-09 11:09:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 2029 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 27153
Spoko. Nie sądzę żeby lekarz sportowy Ci pomógł. Trijodotyroniny nie stosuje się w leczeniu w Polsce od X lat.

Jeszcze nie spotkałeś sam siebie. Ale korzyść z tego, że w międzyczasie poznaje się
innych ludzi jest taka, że jeden z nich może przedstawić Ci Ciebie samego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 396 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69813
Tak w temacie do Marqz .Już nie pierwszy raz proponujesz brać t3 po cyklu zasadniczym saa. Kiedyś nawet pisaliśmy na priv bo się ciebie pewnych spraw radziłem ( podziekował tak przy okazji ). Dlaczego lepiej jest t3 i clen po cyklu i ewentualnie kiedy zacząć przykładowo mając cykl 10 tyg na krótkich estrach teść-npp-wini bo odblok wiadomo się swoimi prawami rządzi. J osobiście bedąć na długich wplatałem w połowie cyklu i byłem bardzo zadowolony trzymając dietę ale teraz na krótkich będę robił cykl i może bym się przekonał o tym t3 na koniec cyklu. Pytanie w sumie wynika z tego że każdy z nas boi się o miesko którego stracić nie chce a wiadomo że na koniec cyklu czy zaraz po już tej ochronki nie ma

mały krępy, niewywrotny

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kilka pytan

Następny temat

Glimepirid hexal- dzialanie?

WHEY premium