SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack na ADHD

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 459

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

21

Waga

85

Wzrost

190

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

6

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Żadnych

Opisz swój plan treningowy

Fbw 3x tydzień

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

18

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Ekto

Stan zdrowia

Dobry wrodzona wada zastawki 2 płatowa

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

Nie

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 836
Cześć
Potrzebuje porady. Wiem że są tu ludzie z dużą wiedzą odnośnie środków wspomagających a nie wiem gdzie mam się już udać.
Mam zdiagnozowane ADHD. Największe problemy to brak motywacji, pamięć jak u dziada z demencją, dezorganizacja, problem z kontrolą emocji, drażliwość.
Jest lipa.
Byłem u kilku psychiatrów i dostałem najpierw Wellbutrin- działał ale słabo.
Teraz metylofenidat niby coś tam działa ale jestem na tym jeszcze bardziej nerwowy.
Dziwnie to działa na mnie. Z jednej strony uspokaja z drugiej pobudza może za bardzo targetuje noradrenaline.

Potrzebuje turbo mocnego stacka na dopaminę, próbowałem masę supli i jakieś witaminki na mnie nie działają ashwagandy itp też.

Najlepiej mnie pobudzała Gera i byłem w stanie siąść do książek w szkole jak sie cofnę pamięcią. Wogóle jak tak myśle to leczyłem się doraźnie przed treningówkami w gimnazjum i liceum. Dlatego myśle o załatwieniu sobie takiego PW z Gerą L-dopą i Johomą.
Do tego NALT
NAC
Chinese Skullcap
Glicaniat Magnezu
Witamina B
Witamina D
Alpha GPC

Powiedzcie czy to moge brać wszystko razem.
Ewentualnie stwórzcie coś dla mnie. Cena nie gra roli jestem już zmęczony tym zaburzeniem.

Słyszałem jeszcze pohlebne opinie na temat piracetamu, kratomu i Modafinilu.
Co myślicie.



Zmieniony przez - xarojx w dniu 2024-01-14 08:36:42
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94707 Napisanych postów 364669 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669756
Tutaj to chyba leki nr1 wprowadzone przez lekarza ,dopaminę można również ruszyć środkami

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82727 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699736
ADHD i gera? Tutaj konsultuj się z lekarzem , suple to jedynie dodatek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 836
DMAA jest strukturalnie pochodna do amfetaminy. ADHD leczy się solami pochodnymi amfetaminy. Aderall/Metylofenidat/Dekstroamfetamina
Wydaje mi się że to że na mnie działa gera to łatwo wytłumaczyć.
Licze na kogoś z wiedzą, może ktoś z forum interesuje się psychiatrią/studiuje i jest w stanie coś poradzić.
Skoro nie działa na mnie Medikinet, nie działa inny lek o nazwie Wellbutrin to z perspektywy leczenia zostaje dekstroamfetamina na import docelowy ale ciężko będzie to ogarnąć. (Aderall jest praktycznie nie do ściągnięcia a nawet jak się komuś uda na to dostać receptę to ponoć kosztuje misięcznie ponad 1000euro) Lekarz może jeszcze przypisać jeden lek o nazwie atomoksetyna ale ma tyle skutków ubocznych że wolał bym go nie brać.

Dlatego potrzebuje jakiegoś leczenia alternatywnego musicie zrozumieć.


Ja wiem że to nie forum medyczne ale licze na was panowie.
Ogólnie w uproszczeniu ADHD polega na małej ilości produkcji dopaminy. Na pewno da się jakoś wpłynąć na jej produkcję przez suplementy/notropiki.



Zmieniony przez - xarojx w dniu 1/14/2024 8:38:29 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 22 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 836
Okej poczytałem troche sam, tu i tam i zdecydowałem się na taki mix
Aniracetam + Alpha GPC
Nalt
Nac
Tarczyca Bajkalska
Witamina B5
Witamina B15
Witamina Bcomplex
Witamina D3
Witamina C

Przedtrenigówka z Geranium już do mnie dotarła zostawiam na okazje w razie gdyby muliło albo mix słabo działał.

Dam znać jak to działa. Myśle że temat może się przydać komuś w przyszłości bo nie każdy ma czas sie diagnozować albo nie chcą go zdiagnozować bo diagnoza ADHD ponoć w Polsce jest rzadka u dorosłych.

Jak coś będzie nie tegez to ide po recepte na Modafinil i pewnie z czymś jeszcze będe mixował.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94707 Napisanych postów 364669 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669756
Pw z gera w składzie szanse max.5,%

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomoc

Następny temat

Przejście z masy na Redukcję

WHEY premium