SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Pytania Tren

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2053

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Witam. Mam pytanie dotyczące trenu. A mianowicie plenuje drugi cykl na SAA (pierwszy: meta + 20susty) i mam parę pytań dotyczących własnie tego specyfiku. Dużo czytałem o tym środku ale wolałbym sie upewnić w bardziej znaczących kwestiach. Celem jest masa.
1. Podobno tren z długimi estrami (Enan) jest lepszy od Acetatu jeżeli celem jest masa ?
2. Dawkowanie 150mg e3d to dobra dawka jeżeli chodzi o enan?
3. Czy 20 trenu to dobra ilość?
4. Zamierzam go połączyć z metą na kicka i omą lub sustą. Uważacie że to dobry wybór ?

1. WIEK: 18
2. WAGA: 86
3. WZROST: 180
4. WYMIARY:
-biceps: 38
-klatka: 111
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 2lata
6. DIETA:
-białko: 2g/kg
-węglowodany: 5g/kg
-tłuszcz: 2g/kg
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: 1 (meta + susta)
8. TRENING: Split
9. CEL CYKLU: Masa
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: 6miesiecy
11. POZIOM BF%:
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): Ektomorfik.
13. STAN ZDROWIA: bardzo dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: nie
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 98kg

Mam nadzieje że ktoś pomoże mi . z góry dziękówa ;)

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
daruj sobie ten środek
jeszcze masz czas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 743 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 7267
Tren na 2 cykl???????? przeczytaj sobie o skutkach ubocznych to dość mocno toksyczny środek dla zaawnasowanych zawodników. Moim zdaniem za szybko sie bierzesz za ten środek nie wykorzystasz potencjału do końca. Jak celem jest masa lepiej moim zdaniem ujdzie test + nandro

Nie namawiam lecz powtarzam w kółko kłuj w udo lub dupsko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Owszem, wiem, tak jak i pisałem powyżej wiele czytałem o tym specyfiku, i jeszcze nie podjąłem decyzji że akurat ten środek wybiore na pewno, ale chciałbym sie lepiej zapoznać, dałoby rade abyscie udzielili odp. na pytanie ;) ? jak tak to dzięki.

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Ad.1 Długość estru nie ma znaczenia, o tym czy robi się masę czy redukcję decyduje dieta a nie środek. Cykle masowe trwają z reduły dużo dłużej niż redukcyjne, zatem dla wygody stosuje się długie estry aby kłuć się rzadziej.

Ad.2 W Twoim przypadku wystarczyłoby 150mg e4d ale patrz ad.4

Ad.3 Zeleży ile chciałbyś lecieć cykl, to już musisz sam policzyć.

Ad.4 Uważam, że tren w Twoim przypadku to zły wybór bo i tak nie wykorzystasz potencjału tego środka. Po tych 2 latach i cyklu efekty masz mizerne, zatem coś kuleje (pewnie miska) i niestety środkami tego nie nadrobisz a im szybciej zaczniesz używać tych najmocniejszych to coraz trudniej będzie Ci cokolwiek osiągnąć bez nich i to w coraz większych dawkach.



Zmieniony przez - KruQ w dniu 2013-09-03 22:46:51

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93260 Napisanych postów 362751 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664056
masz 18 lat omijaj deke,tren szerokim łukiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
to jakie są Wasze propozycje co do cyklu na Mase. ? ;)

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 46 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Przede wszystkim właściwa dieta. Do tego może być test enan/cypio/miks + ewentualnie meta

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
Ostatnio natrafiłem na artykuł na sfd w któym wypowiadał sie typek że bije suste z omą (tak, wiem, ze rozni je tylko jeden ester i mają podobne działanie itp.) ale czy można je połączyć na cyklu ? Jak myslicie?

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9032 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699312
nie różni się żadnym estrem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 184 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2590
A cykl nandrolon + susta + ew.metka . Również za mocny jesli chodzi o wiek itp ?

"...bo są ludzie który zawsze mówią: "zostaw to, nie uda Ci się", wtedy zrób krok w przód, odwróć się i powiedz: "no to patrz". "

Pomogłem ? Podaruj SOG'a ;)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

meta-odblok

Wiecej