SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Przepuklina pachwinowa?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4563

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Ile dni temu tą nogę rozwaliłeś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Około 3 dni. Na chodniku podczas biegu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Nie no temperatura prawie w normie 37,7 stopni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Oj, nie, to nie jest norma... Dostałeś jakiś zastrzyk po tym upadku, i miałeś dokładnie odkażoną ranę? Jeżeli ta temperatura jutro nie będzie spadać i w piątek, to najpóźniej w piątek powinien to obejrzeć lekarz. Możliwe ze skończy się na antybiotyku (ale tylko jeżeli tempaeratura będzie rosnąć). Za to na 100% jestem pewien że to nie jest przepuklina
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Aha... Po upadku przybiegnołem do budynku gdzie dokładnie umyłem to mydłem (mineło około 20 min. Wieczorem po 2h znów umyłem to mydłem. Następnego dnia o 18:00 wróciłem do domu i na noc nasmarowałem RYWANOLEM. Za jakieś 30 min idę spać i znów będe tym smarował. Wydaje mi się że rana jest czysta. Bardzo mi się to jagby ślimaczyło (lał mi się z kolana śluz po 24h juz zaschło)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Mierz temperaturę i sprawdzaj czy noga nie puchnie albo nie zmienia koloru. jeżeli do piątku bedzie OK, to znaczy że samo się wygoi. Kulka w pachwinie to tylko efekt tego co dzieje się poniżej w tej ranie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Ok Dziękuje za pomoc, ale sam nie wiem czy to jedna te węzły... Czemu akurat wygląda to tak jak przepuklina i jest to kulka:/ Posłucham twojej rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
Co za uparciuch... Możesz zrobić zdjęcie tego albo przynajmniej powiedzieć jaki ma kształt/średnicę?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Nie zabardzo to widać, ale jest to odczuwalne. Średnica około 2 cm (może troche mniejsze). Ma kształt kulki:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 306 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2143
A jak według ciebie wyglada przepuklina pachwinowa i jakie są jej objawy?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bóle serca

Następny temat

Choroby

WHEY premium