SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem ze sprzetem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1812

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
Witam, prosze o szybka i konkretna odpowiedz, otoz mam problem z ginem, pojawilo mi sie po winie, po odbloku schodzi, na tesciu tez sie pojawia, na mecie spoko, da sie wytrzymac... natomiast mam juz dosc sie z tym meczyc i podajcie mi z czym na pewno nie bedzie mi to wystepowac? Zalezy mi na sile jak i na masie. Staz 4 lata. Bede wdzieczyny za przykladowe cykle. Z gory dzieki!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1568 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 15161
Po winie nie powinno byc gina,wlasne po mecie jest czesto. Dziwne.

Co mnie nie zabiję,to mnie wzmocni...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
oxa + propa + tamoxifen

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
masz predyspozycje to przy wiekszosci Ci bedzie sie nawracac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
Jesteś pewny ze na winie dostałeś gino ? Może to tylko twoja psychika widzi gino. A co to było za winko ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1875
ankieta

Dla mnie nie ważne jest, że setki razy mi nie wyszło.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 276 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2903
kolezka bije bold+masteron i gino mu nie powraca.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 559 Wiek 12 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8409
To jednak po winku mozna mieć gino ? Nawet jak sie ma predyspozycje ? ... chyba że miał wy***ke, albo metke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
to juz dawno bylo, ale to bylo jakies winko z dragona, zlote gwiazdeczki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 25 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 397
jak tam walic oxe + propa, jak mi po tesciu wywala gino, z ox jeszcze nie mialem stycznosci to nie wiem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 855 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12704
walisz towar normalnie tylko dozucasz jakis AI i git fasola

*OFF*

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

testosteron cypionate + testosteron enanthate

Następny temat

Przygotowanie na cykl

WHEY premium