SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Problem z test prop

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1769

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
1. WIEK: 30
2. WAGA: 88
3. WZROST: 190
4. WYMIARY:
-biceps: 40
-klatka: 109
-udo: 64
-talia:
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 5
6. DIETA:
-białko: 2
-węglowodany: 1,5
-tłuszcz: ?
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE:
8. TRENING:
9. CEL CYKLU:
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA:
11. POZIOM BF%: 23
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): ektomorfik
13. STAN ZDROWIA:
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 100
-martwy ciąg: 100
-przysiad: chondromalacja rzepki także unikam

PYTANIE:

To mój pierwszy cykl Test Propionat 50mg e2d do tego omega3 i witaminy magnez etc. Po 1 strzale zaczeło mnie lekko boleć jądro ale odpuściło na drugi dzień, teraz jestem po 7 strzałach i znów ból powrócił i utrzymuje się od 48godzin trochę się wystraszyłem i przybiłem HCG 500 jednostek.
Czy mam odstawić teścia i zrobić kurację HCG a później Clom czy to była za mała dawka aby coś wogóle zblokować ?
Czy może dać trochę HCG i dalej lecieć z Prop ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
nie ukrywam ze z tych czy innych powodów trzymanie w lodówce jest niemozliwe. Teraz rozrobione HCG mam w strzykawce w bagażniku, a przy aktualnych temperaturach , wartość jest zbliżona do tej "lodówkowej"
Harmann1 może jestem troche zbyt przezorny ale wole tak niż pozniej zadawać pytania typu: "zjadłem 100 mety i co dalej...?"
Mowiąc dobrze sie przygotuj do PCT miałeś na myśli zaopatrzenie się w środki czy coś innego ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
ciężko ci doradzić,gdyż nie wiadomo od czego może byc ten ból stawiał bym na testa którego podajesz.Poza tym podajesz tego testa naprawdę w minimalnej ilości praktycznie nie wiele wiecej niż byś sobie go dostarczał naturalnie.jeśli ból występuje od testa co może mieć miejsce to nie masz czym się przejmować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
czyli bić dalej ?
A co z HCG na razie dać spokój ?

Zmieniony przez - aryl w dniu 2013-04-04 11:23:59
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
ja mogę ci tylko zasugerować co ja bym zrobił,bił bym dalej.też tak czasami miewam zwłaszcza na początku cyklu,hcg teraz nie ma sensu i ogólnie podbił bym dawkę tego testa na 100 mg co 2 dni,to jest naprawdę dość mała dawka.hcg na koniec wtedy mozesz trochę dać,ile planujesz lecieć na tym cyklu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
minimun 8 tygodni jako że jest to mój 1 cykl nie chciałbym też ciągnąć zbyt długo, jak uważasz ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
będzie w sam raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
a kiedy włączyć HCG ?
A jeżeli nie włączać do cyklu to jak dawkować HCG i clom na koniec ? Zakładając że dalej polece 100mg prop e2d do końca czyli jeszcze 6 tygodni.

Zmieniony przez - aryl w dniu 2013-04-04 12:31:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
w ostatnim tygodnia propka bym zaczął podawanie hcg i dał 1000 j.m. co 2 dni i tak wybrał 5000 j.m. 3 dni po ost hcg clomid do 3 tyg po 50 mg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
1. 5000 jm w sumie mi wystarczy ?
2. Pytanie techniczne jak rozrobie HCG to mam 1 cm w strzykawce, cięzko tak bić po 1/5 tego centymetra tak żeby bylo na raz 1000jm w strzale... może jest jakiś inny sposób, czy takie bicie na oko po kawałku jest ok ?
3. Czy muszę zaopatrzyć się w nolvadex czy będzie przy tym cyklu zbędny ?

Zmieniony przez - aryl w dniu 2013-04-04 13:07:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93246 Napisanych postów 362737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664002
nolvę mozesz na wrazie czego kupić,ale powinna być zbyteczna skoro do pct bedziesz miał clomid,nolva tylko przy ewentualnym gino.Z hcg kup w aptece najzwyklejszą sól fizjologiczna i w niej rozrób w jakiej chcesz ilości możesz w 2.5 cm wtedy w każdym 0.5 bedziesz miał 1000 j.m.czy w 5 cm wtedy analogicznie będziesz miał w 1 cm 1000,jeśli chcesz podawać hcg domięśniowo to rozrób w wiekszej trochę ilości jeśli podskórnie to daj w małej ilości.Jak ci pasuję nie robi to róznicy.I jedna ampa hcg spokojnie powinna wystarczyć
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 224
spotkałem się również z opinią że warto bić HCG w małych dawkach w trakcie żeby uniknąć kurczenia się jader a co za tym idzie uniknąć tych dolegliwości o których pisałem.
Poźniej przy takim stosowaniu hcg podczas pct daje się tylko clom..
Co o tym sądzisz ?
Pytam bo już około 500-700jm wbiłem dziś i nie wie w którą stronę teraz a jajko w sumie wciąż czuje..

Zmieniony przez - aryl w dniu 2013-04-04 13:21:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ANAPOLON

Następny temat

cykl meta/susta/wino

Wiecej