SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oxandrolon redukcja

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 21044

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

22

Waga

90

Wzrost

181

Obwód ramienia

40

Obwód klatki

nie wiem

Obwód uda

nie wiem

Obwód talii

nie wiem

Staż na siłowni

3 lata

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

mały deficyt, około 3100 kcal 180 B 400 WW 86 T

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

za małolata jakies 100 metki było jedzone

Opisz swój plan treningowy

split + cardio

Cel cyklu

redukcja

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

3 lata ?

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

poniżej 15 %

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

tycia

Stan zdrowia

dobry

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

brak
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4655
Witam !
Myśle nad cyklem redukcyjnym opartym na oxie, mam pewne źródło z ktorego zaopatruja sie zawodnicy mma wysokiej klasy w polsce. Myśle nad dwoma paczkami czyli 2000 mg. 30 mg ed. to wyjdzie na pewno ponad 8 tyg. Diete trzymam w 90%-100%. to tego ECA plus moze Clen 2/2 tyg. zanajomi jedli tez po 2000 mg, spozywajac okolo2,5k kcal i trenując tylko sporty walki gubili fat a nawet zyskali trochę czystej masy.

1. Czy to ma sens?
2. Czy mogę się spodziewać podobnych efektów jak oni, czy cos podkoloryzowali ?

zalezy mi głównie na polepszeniu sylwetki, zgubieniu fatu bez gubienia masy miesniowej, waskularyzacja, docięcię i pręgi na dupie

Sa­moza­par­cie i wo­la wal­ki kręgosłupem moich marzeń

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 158 Napisanych postów 807 Wiek 43 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 28220
krzykacz
comeback


Się choroba do mnie przypiąłeś.
Jakbym go "n" razy nie widział na żywo to bym nie wiedząc wrzucił fotkę 100x5mg w słoiku z nakrętką których pełno, a nie szukał do upadłego tego paskudnego flakonu z kapslem....
Do kiedy był produkowany to przecież nie pisałem bo nie wiem, napisałem jedynie z jakich czasów go znam.

To teraz masz złośliwy test w rewanżu: Jak jesteś taki pamięciowy kozak to... co było narysowane na opakowaniu Superanabolonu z końcówki lat 90tych właśnie??


Zmieniony przez - comeback w dniu 2016-12-11 01:53:05


Zobacz sobie na zdjęciu i nie zagaduj. Nie wstawiaj w tym dziale zdjęć i nie spamuj.


Primo: Usuń spami i tyle.
Secundo: Lipa Krzykacz, lipa...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
do wycinki dał bym testa solo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4655
tez nad tym myślałem, ale mam juz wystarczajacy burdel w hormonach, mam strasznie prolaktynę wyj**ana, 12 jade na rezonans łba. do czasu az się nie pozbede tego problemu o jakimkolwiek cyklu moge zapomnieć

Sa­moza­par­cie i wo­la wal­ki kręgosłupem moich marzeń

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
Ujdzie, i nawet powinno być na tym nieźle jeśli masz tam oxe jak mówisz.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
no to leć na tej oxie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9055 Napisanych postów 82739 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699790
Pręgi na dupie to będziesz miał kal mama się dowie co bierzesz nie wierz ile masz w pasie ? Bf poniżej 15 ? Ja osobiście nie wierze w czysta oxe , wiec i tak może Ci niezłe namieszać w hormonach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
Zostań na założonej dawce, 30 mg ed, jak dobra oxa, wystarczy

ECA możesz dać naprzemiennie z clenem, 2 tyg/2 tyg

Czy uzyskasz podobne efekty, cóż wiele zależy od indywidualnych predyspozycji, ale zapewne jak dopilnujesz wszystkiego, efekty będą zauważalne.

PS Wstrzymaj się ze wszystkim do wyników badania, ale myślę, że to jest oczywiste

PS I j/w
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Oxandrolon przy dopietej diecie to super srodek o ile jest tam oxa. Pamietaj ze to srodek wysoce anaboliczny co za tym idzie mozesz w diecie zawrzec duze ilosci bialka ktore powinny zostac wykorzystane przy budowaniu miesni. Spokojnje mozesz 3-4g dac z tym ze wtedy bym sie zaopatrzyl w enzymy trzustkowe aby jej nie przeciazyc. Wtedy fat spada a mieso rosnie. Przynajmniej ja tak mialem ale jadlem 5g bialka na kg.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
flex1976
Pręgi na dupie to będziesz miał kal mama się dowie co bierzesz nie wierz ile masz w pasie ? Bf poniżej 15 ?

lol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94918 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
BigMen
Oxandrolon przy dopietej diecie to super srodek o ile jest tam oxa. Pamietaj ze to srodek wysoce anaboliczny co za tym idzie mozesz w diecie zawrzec duze ilosci bialka ktore powinny zostac wykorzystane przy budowaniu miesni. Spokojnje mozesz 3-4g dac z tym ze wtedy bym sie zaopatrzyl w enzymy trzustkowe aby jej nie przeciazyc. Wtedy fat spada a mieso rosnie. Przynajmniej ja tak mialem ale jadlem 5g bialka na kg.


w jakim celu tyle białka ?? chyba aby nerki siadły

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1639 Napisanych postów 5988 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 73609
Bialko jak wiadomo jest budulcem i kiedys na oxandrolonie dalem 5g przez 6 tygodni. Sylwetka na ogromny plus ale to byl moj pierwszy cykl jaki mialem w zyciu wiec i efekty jak po 1 cyklu- bardzo dobre. Na pewno bez odpowiedniej profilaktyki mozna sobie tym zaszkodzic. O ile z nerkami nie mialem problemow o tyle trzustka sie buntowala. Z tego powodu zaproponowalem enzymy trawienne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Meta+ nolva

Następny temat

Lekarz a sterydy

WHEY premium