SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Odblok

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 517

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

Waga

Wzrost

Obwód ramienia

Obwód klatki

Obwód uda

Obwód talii

Staż na siłowni

Dieta (przedstaw ilość spożywanego białka, węglowodanów i tłuszczy)

Ile i jakie przebyte cykle sterydowe

Opisz swój plan treningowy

Cel cyklu

Ostatni cykl i odstęp czasowy od jego zakończenia

Poziom BF% (tkanki tłuszczowej)

Tendencja do tycia/chudnięcia (typ budowy)

Stan zdrowia

Skłonność do łysienia lub porostu owłosienia

PPM (podstawowa przemiana materii)

Wyniki siłowe w 3 głównych ćwiczeniach (klatka, martwy ciąg, przysiad ze sztangą)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Witam. Nie dalem rady , zazywac kloma dluzej niz 7 dni. Mialem tak koszmarne skutki uboczne ze szkida gadac. Nie bylem w stanie nawet smsa napisac bo tak siadlo mi na oczy. Po odstawieniu wrocilo wszystko do normy.
Moje hormony
Prolaktyna w normie estro tez
Testisteron 155 ( 200-850)
Lh 0.3 ... 1.6- to dolna granica
Fsh 0.8 to tez ponizej normy.
Co teraz mam robic clomifeny i tego podobne substancje nie sa dla mnie:/
Da sie jakos inaczej chodz troche pobudzic ,
Gonady ? Moze pobije hcg... ? Zeby nie czyc sie tak zle.od tescia chce odpoczac co robic ? Po jakim czasie hormony wracaja do normy ? Jaja sie ksiazkowo odblokowaly
A przysadka nie
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3777 Napisanych postów 18440 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205460
Ankieta dzialu.
Probowales brac tamoksyfen?

Kiedys dawno temu, byla dyskusja ze tamox mozna zastapic clomidem -> https://www.sfd.pl/***_Clomid_vs_Nolvadex_***-t97752.html
Osobiscie polecam oba srodki jednoczesnie ze wzgledu na fakt ze dzialaja clomid przede wszystkim na lh a tamox na wydzielanie fsh.


Zmieniony przez - Aleks w dniu 2020-09-07 17:25:20
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Ankiete wstawialem 2x i jak pozniej chcialem dac chlopaka znac co z wynikami to juz dodac sie nie dalo bo temat byl zamkniety.
Kokego jak wyzej : nie moge brac kloma, pracuje jako kierowca ana klomie oczy mi siadaja do tego stopnia ze nie chodzilem do pracy.
I to zawieszanie sie ciagle.
Ile musze czekac az organizm sam zacznie cos produkowac ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Wrzuć w tym temacie żeby nie trzeba było szukać.
Ile brałeś tego cloma? 50mg? Próbowałeś tamox? Jak nie to spróbuj.
Albo spróbuj brać 25mg ed/eod.
Bez tego to organizm może wracać do normy bardzo długo, albo nie wrócić wcale.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Brałem 50 mg eod. Nawet po odstawieniu , jeszcze ze dwa dni mialem loty jak bym opuszcczal cialo :/ o oczach nie wspominajac.
Tamoxu nie probowalem bo przeciez dzialanie ma to samo. Niechce brac tego dziadostwa , mam zbyt dotkiwe skutki uboczne. Jako glowa rodziny musze pracowac a na clomie... to jest wrecz niemozliwe :/
Czyli rozumiem ze nie pozostaje mi za duzo wyboru i bede musial wrocic do testosteronu :/
Do skutkiw niskiego tescia tez nie musze ousac chyba jak jest ciekawie :/ masa ciala mi leci ze masakra :/ juz 8 kg i leci dalej :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
To są selektywne środki. Tamox i clom w teorii robią to samo, ale mają zupełnie inne powinowactwo do receptorów w niektórych częściach ciała, dwa że inne działanie w różnych częściach ciała. Dużo osób narzeka na cloma, na tamox już prawie wcale.
Mostek/TRT to też opcja jeśli nie da się odbloku zrobić.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Jak powinien wygladac mostek ?
Mam omnadren 250 i Prolognatum apteczne.
Czy moge takim mostkiem leciec np... Rok ? Bo odblok calkowity chyba u mnie juz nie wchodzi w gre. Zawsze mi kulala przysadka tj nisko lh i fsh ale teraz to juz konkretna klapa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Na prawdziwym trt to i do końca życia. Ale to na dawkach max 100-150mg/tydzień.
Ja bym sugerował prolo 100mg e5d. Tak też większość osób leci. Ewentualnie 100mg e4d.
Można lecieć omka 250mg raz w tygodniu, ale będą większe wahania stężeń i to też daje większą dawkę.
Na takich dawkach można lecieć latami bez większych problemów. Ważne żeby nie być zmuszonym używać IA, to bezpieczniej można i dłużej lecieć takie TRT.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 989
Akurat estro nie jest u mnie problem.
Probowalem omnadren 250 e7d mozesz mi nie uwierzyc ale dzialalo to na mnie jak jakis niezly cykl co na innych pewnie by mogla taka dawka nie zadzialac.
Ile moze byc max hematokrytu na takim wieloletnim mostku ? U mnie w badaniach to 54 % i co radzicie zeby cisnienie tak nie roslo? Po kilku mcach mam duzo wyzsze po odstawieniu sie normuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 332 Napisanych postów 683 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8798
Znaczy że genetyka dobra do koksów
Najlepiej max 50-52%, ale czasem ciężko utrzymać. IP6 niektórzy używają.
Na ciśnienie to jeśli naturalne metody nie pomogą, to pytaj lekarza o inhibitory/blokery ACE. Inhibitory ACE powinny też nieznacznie zbić hematokryt.

Są dwie ręce, ale tylko jedno zdrowie które można nimi rozwalić.
Głupota to nie grzech, ignorancja już tak.
Czy wyszukanie czegoś w dobrym źródle zajmuje więcej czasu i jest mniej wiarygodne niż założenie tematu na forum?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie HCG w trakcie cyklu

Następny temat

Problem z samopoczuciem i libido

WHEY premium