SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Metka

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1259

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
domyslam sie ze takich tematów jest wiele,
a wiec tak.
mam 20 lat mam zamiar zaczac swoja pierwszy cykl na mecie,
pytania;c
Wystarczy 130 tabsów ? moge dokupic jeszcze ze 100
Jaki odblok i czy wgl brac?

p.s.
na silowni juz 3rok ; p z przerwami
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ankieta działu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Ankieta dzialu a po drugie to 130 tabsow w zopelnosci ci wystarczy :) nie dokupuj tych 100szt a na odblok daj sobie z 12 tabsow Clomidu :)

Zmieniony przez - rosco569 w dniu 2013-03-09 13:42:19
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Że tak zapytam jaka masz ta mete bo ja mam Serbie :) i tez zamierzam brac ale dpr po swietach :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
100tabsów indyjskiej a te 30 nie wiem skad ; p ; p
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 3 regulaminu
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 658 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6663

Mierzę wysoko i osiągam cel ;) !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23789
odblok możesz nawet na drugi dzień po skończeniu cyklu , przed snem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 30 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 33
a i zapomnialem dodac ze mam lekki problem ze stawami
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 160 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 23789
moja sugestia to zastanów się na sensem robienia cyklu , jak masz problemy ze stawami , zrób coś z nimi a potem pomysl , zrobisz jak chcesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 181 Napisanych postów 6032 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 129148
bajbus nie ustalaj mu cyklu jesli nie wypelnil ankiety i nic o nim nie wiesz ulozyles mu cykl a jesli to gosc totalnie bez diety pojecia z waga 50kg zastanow sie co piszesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 546 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 4232
Jak masz problemy ze stawami to odpusc sobie koks :) ciskaj na suplach typu np Kreatyna tez zrobisz mase dokup jakiegos gainera albo bialeczko i bedzie git
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test Freak + DAA Trec

Następny temat

Problem na cyklach i kilka pytań

WHEY premium