SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Meta vip

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20619

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
Witam dzisiaj dostałem metke tajlandzka 10 mg VIP BY PHENOM PHARMACY. Chciał bym się dowiedziec opini na temat tej maetki . W środku sa różowe trójkąty , Opakowanie jest biało różowe .
1
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Pokaż tą metkę.

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
siemano;] jakies 4 miechy temu rozpoczelem "intensywne" cwiczenia na siłowni, kumplem mi zaproponowal metke 10 mg, nie jestem pewny co do tego i za bardzo sie na tym nie znam, co wogle daje ta metka?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 1799 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 102820
Po metce wkręcasz sobie, że rośniesz...Mocny psychotrop
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1069 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 19183
To smieszne mialobyc? Ziomek zadaje normalne pytanie, a ty sobie jaja robisz.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1523 Wiek 32 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47386
to niech ziomek poczyta w koncu intensywnie trenuje czyt.4 miesiace juz czas na wspomaganie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 7 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 32
wczesniej tez cwiczylem ale tak ode niechcenia i czesto opuszczalem ale wzielem sie za siebie, dlatego sie pytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 234 Napisanych postów 10301 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 77546
nie rob smietnika,zaloz swoj temat.Autor pokaz mete

dobry chłopak ze złymi nawykami

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
Też chętnie chciałbym zobaczyc ta metke, wrzuc foto

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46491
Dzisiaj juz nie jestem w stanie wrzucic fota jutro popracy wrzuce lub rano . A GENERALNIE WYGlada ona tak opakowanie w saszecce naklejka różowo białą w prawym górnym rogu wkóleczku małym VIPi malymi literkami na okolo pisze Produck Geniuine na środku pisze METHANDIENONE TABLES w PRAWYM gornym rogu w kółczeku sa 2 duże P odwrocone do siebie plecami z taka nóżka na dole w lewym dolnym rogu naklejka taka odblaskowa VIP ladnie się świeci :d i prawy dony róg VIP BY PHENOM PHARMACY
i podspodem
METHANDIENONE 10mg.
TABLET CONTAINS: 100 Use by: 12.01.2016

Jeśli to mało pomogło jutro wstawie fotke

Zmieniony przez - Ketchup123 w dniu 2012-02-13 22:24:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21798 Napisanych postów 71355 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 576019
Być może ten Phenom puścił meth... Zaraz pewnie wink, anap wyskoczy...

doping & zdrowie

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

odblokowanie przysadki

Następny temat

CYKL Na POWAZNIE DLA MNIE :D

WHEY premium